Новини

Гібридний стиль: ремонт, який стає хітом 2020 року

Ремонт квартир під ключ необхідний хоча б тому, що практично неможливо купити квартиру і одразу переїхати щоб жити там в максимально комфортних умовах. Якщо житло на вторинному ринку може бути більш або менш готовим для того, щоб в нього можна було переїхати одразу після оформлення договору, з житлом в новобудовах часто ситуація зовсім не така. Іноді в них немає навіть розеток, не говорячи про інші «здобутки цивілізації». Тому доведеться робити ремонт. А якщо хочеться переробити свою стару квартиру під сучасні реалії, це можна зробити за допомогою ремонту під ключ, який включає всі важливі етапи для цього важливого процесу.

Звісно, інтер'єром можна зайнятися і самостійно, але вибудувати правильну ергономіку планування квартири вийде не у всіх. Тому краще звернутись за допомогою професіоналів одразу, ніж тратити гроші на самостійно виконаний ремонт, а потім переробляти все. Спеціалісти допоможуть правильно розставити розетки, вимикачі, освітлення, сантехніку і не тільки. Тобто, зроблять все, щоб площа використовувалась максимально ефективно.

Звичайній людині непросто відслідковувати всі тенденції в оформленні квартир. Щоб полегшити життя тих, хто зіткнувся з ремонтом, розглянемо найбільш актуальний варіант оформлення квартири в другій половині 2020 року. А цей рік дійсно вміє дивувати, навіть не беручи до уваги складну ситуацію з коронавірусом. Не так давно з’явився новий тренд в оформленні ремонту квартир та будинків – гібридний.

Про нього ще не так багато відомо, але вже йдуть розмови про те, що цей стиль в ремонті може стати наступним хітом. В ньому говориться, про те, що сучасний спосіб життя рішуче впливає на особливості інтер'єрів. В 2020 році дуже багато людей зрозуміли, як це – працювати не в офісі, а вдома. Тепер ви знаєте, що це не так просто зробити, якщо в маленькій квартирі немає місця для того щоб організувати собі робочу зону. А завдяки подібному стилю, цю ситуацію стало можливо вирішити.

Завдяки інтернету, щоб працювати не обов’язково ходити на роботу. Це означає, що крім традиційних приміщень для відпочинку, розваг і повсякденних занять не завадить створювати спеціальну робочу зону, яка завчасно буде інтегрована в дизайн будинку. Замість звичного поділу кімнат, можна створити гібридні зони, які залежно від потреб людини можуть бути трансформовані потрібним чином. Наприклад, для нічного відпочинку, в кімнаті з’являється ліжко, а для робочих годин, це ж приміщення стає кабінетом. Тобто, межі зон легко трансформуються.

Така конструкція часто використовується для оформлення інтер’єру в азіатських країнах. Подібного ефекту багато в чому можна досягнути завдяки меблям, але щоб вони вписались в простір потрібно виконати перебудову приміщення. Тому ремонтних робіт не уникнути. Для прикладу, планування може включати різні рівні підлоги в різних зонах. Тоді створюється враження, що приміщення немов переходять одне в інше. А якщо в цих рівнях створити ніші, буде додаткове місце для зберігання речей.

Приміщення втратить свою автономність, але отримає набагато більше можливостей для власника. По своєму бажанні людина зможе обрати, яким саме чином використовувати приміщення, не перебудовуючи в подальшому його конфігурацію. Тому коли гібридний тип ремонту завоює тотальну популярність, є лише питанням часу.

Серед переваг таких приміщень є такі важливі фактори як:

  • функціональність;
  • простота форм;
  • природна гама з точковими яскравими акцентами;
  • мінімум декору;
  • однотонний фактурний текстиль.

Виглядає простір одночасно функціональним та привітним. Він не перенавантажений зайвими деталями, оскільки більшість речей знаходиться в недоступному для очей місці.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.