Новини

Галина Ярцева порокоментувала обшуки в офісі Руху підтримки закарпатських військових

Координаторка Руху закарпатських військових Галина Ярцева оприлюднила заяву щодо обшуків у волонтерському офісі в Ужгороді. Волонтери заявляють, що обшуки були проведені без ордера та з порушення, а також просять підтримки у ветеранів АТО.


«Хочу подякувати вам за підтримку і висловити своє обурення від дій слідчих органів, які незаконно втрутилися в роботу нашої організації. Без ордера на обшук вони вилучили все до останньої коробки із наших приміщень. Це допомога на поранених, це наші закупи для військових. Ми проти того і ми будемо з цим боротися. І третє – хочу звернутися до наших ветеранів, наших АТОвців, ми потребуємо нашої допомоги», – сказала Галина Ярцева у відеозверненні, яке оприлюднив Рух.

Як писав Zaholovok.com.ua, про обшуки у волонтерському офісі на вулиці Гойди, 8 Рух підтримки закарпатських військових повідомив пізно ввечері у середу, 25 травня. Зранку волонтери проінформували, що під час обшуків з їхнього офісу вилучили всі харчові продукти, гуманітарну допомогу, медикаменти та спорядження, які були підготовлені до відправки військовим. Серед вилученого - необхідні ліки та речі, які сьогодні мали бути доставлені пораненим бійцям, котрі зараз лікуються на Закарпатті. 

У прес-службах СБУ та прокуратури Закарпаття факт обшуків у волонтерському офісі в Ужгороді підтвердили, пізніше Закарпатська обласна прокуратура прокоментувала ситуацію, пояснивши, що обшуки в офісі Руху підтримки закарпатських військових проводили у межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 201-2 ККУ (незаконне використання з метою отримання прибутку гуманітарної допомоги, благодійних пожертв або безоплатної допомоги в період дії воєнного стану).

«Проведення таких слідчих дій зумовлене необхідністю перевірки відомостей щодо можливого продажу гуманітарної допомоги, яку мали б передавати безоплатно. Також це здійснено з метою виявлення і фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення», – повідомили у прокуратурі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.