Новини

Фільм Алана Бадоєва “Довга доба”, героями якого є сім‘я Жуків з Мукачева, покажуть у Великобританії 

Режисер Алан Бадоєв з Оленою Жук та її двома синами Устимом та Серафимом  

На екранах Великобританії покажуть документальну драму “Довга доба”, режисером якої є відомий український режисер Алан Бадоєв. Під час роботи над стрічкою команда режисера опрацювала 12 тисяч історій людей. Одна з них - про родину із Мукачева, засновників ініціативи Chysto.de Романа та Олени Жуків, а також їхніх двох синів Устима та Серафима. 


Як повідомили в пресслужбі 1+1 у четвер, 16 травня, британське агенстство з продажу контенту Videoplugger купило права та розпочало трансляцію стрічки. Фільм був придбаний в угоді з OnDemand 365 для безплатної телевізійної платформи у Великобританії. 

Платформа OD365 - це канал, який транслює контент у різних жанрах, включаючи культуру, історію, науку, природу, подорожі та інше.

"Довга доба" показує події в Україні та те, як змінилося життя та фотогалереї на телефонах українців з 24 лютого  2022 року, після повномасштабного вторгнення російських військ. Кожна історія у цьому фільмі - це матеріали, які українці зняли на свої гаджети. Це унікальне свідчення про трагічні події та злочини росії очима українців, яке має побачити та відчути весь світ,  аби ніхто ніколи не міг переписати нашу історію.

Оперативні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.