До річниці Іловайської трагедії в Ужгороді вшанували пам'ять загиблих. ФОТО

До річниці Іловайської трагедії в Ужгороді вшанували пам'ять загиблих. ФОТО

Сьогодні в Ужгороді вшанування пам’яті військових, які загинули 29 липня 2014 року у страшній трагедії під Іловайськом. Ужгородці та побратими героїв пом’янули загиблих хвилиною мовчання, а військовий капелан Іван Ісаєвич відправив молебень.

Ужгородський військовий Дмитро Головатий вижив в Іловайській засідці і потрапив у полон. Сьогодні він прийшов згадати побратимів, увесь екіпаж Дмитра загинув, залишилося двоє людей. « Нам пообіцяли зелений коридор, ми йшли 2 км, у результаті потрапили у засідку на 10 км. Як потім нам розказувати, заїхало 8 тисяч російських військових, били нас з усіх боків з усієї зброї, - згадує Дмитро. - Вважаю, що цій трагедії винне наше керівництво, ми могли поїхати й іншою дорогою. У полоні вже розказували росіяни, що вони знали, куди ми будемо йти і вже чекали три дні».

За словами Дмитра, з півтори тисячі військовим загинуло не менше тисячі. Йому і ще сотні вдалося врятуватися завдяки медику з батальйону «Миротворець». Поті вже з полону його передали медикам Червоного Хреста.

Є військові, які числяться безвісти зниклими. До цього часу Дмитру телефонують матері його побратимів, які не мають інформації про своїх синів.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...