Дерцен вже у складі Мукачівської міської ОТГ

 Дерцен  вже у складі Мукачівської міської ОТГ

Шостий населений пункт добровільно приєднався до Мукачівської міської ОТГ. Опісля Павшина, Нижнього Коропця, Лавок, Нового Давидкова, Шенборна – це село Дерцен.

Сьогодні в місті відбулася позачергова сесія міськради, де було прийнято остаточне рішення щодо приєднання. В апараті виконкому введено посаду виконувача обов’язків старости Дерцена. Ним став Юлій Матей, який до цього обіймав посаду сільського голови.

На цій посаді він буде до  обрання старости на перших виборах старости Мукачівської міської ради міської об’єднаної територіальної громади. Окремим рішенням сесії розпочато процедуру реорганізації Дерценської сільської шляхом   приєднання   до   Мукачівської  міської  ради.

Для цього депутати створили комісію. Визначено , що Мукачівська міська рада є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Дерценської сільської ради.

В.о. старости Юлія Матея уповноважено на вчинення нотаріальних дій на території села Дерцен.  Як і вимагає законодавство з питань децентралізації утворено на території Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади Дерценський старостинський округ з центром в с.Дерцен.

Мукачівська міськрада

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання