Новини

Депутати звільнили Петрова з посади голови Закарпатської облради

Сьогодні, 28 жовтня, під час сесїї Закарпатської обласної ради депутати проголосували за дострокове припинення повноважень голови облради Олексія Петрова. За таке рішення проголосували 35 депутатів. 


Як повідомляв Zaholovok.com.ua, під час сьогоднішньої сесії Закарпатської облради депутати включили в порядок денний проект рішення про дострокове припинення повноважень голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова. Перед тим, за 10 хвилин до початку засідання сесії на сайті облради опублікували розпорядження Петрова про перенесення сесії на 25 листопада. Присутні у залі засідань депутати провели реєстрацію та розпочали засідання. Голова обласної ради Олексій Петров відсутній у залі, не працює також система Віче.

У залі були зареєстровані 36 депутатів, головуючим обрали Володимира Чубірка. За включення до порядку денного проекту рішення про дострокове звільнення Олексія Петрова з посади голови облради проголосували 35 депутатів, один утримався. З порядку денного також були зняті усі проекти рішень про реорганізацію комунальних медичних закладів та про об‘єднання бібліотек, проти чого сьогодні біля будівлі обласної ради виступали медики та бібліотекарі. 

Пізніше Олексій Петров прокоментував сьогоднішнє рішення депутатів обласної ради про його дострокове припинення повноважень на посаді голови Закарпатської облради: він продовжує працювати в якості керівника облради та вважає нинішнє засідання незаконним.

У коментарі журналістам Олексій Петров зазначив, що вже подав повідомлення про злочин до правоохоронців: «Подав повідомлення про злочин відповідно до ст. 214 Кримінально-процесуального кодексу до Закарпатської обласної прокуратури, Управління СБУ та Нацполіції про дії, які кваліфікуються ст. 186 - самоуправство групою осіб, які на сьогодні незаконно зайняли сесійну залу, незважаючи на те, що я видав розпорядження про перенесення сесії на 25 листопада», - сказав Олексій Петров. 
«Я продовжую роботу в якості голови обласної ради відповідно до законів України», - додав Петров.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.