Новини

Петров назвав сьогоднішні події в Закарпатській облраді незаконними

Олексій Петров прокоментував сьогоднішнє рішення депутатів обласної ради про його дострокове припинення повноважень на посаді голови Закарпатської облради: він продовжує працювати в якості керівника облради та вважає нинішнє засідання незаконним.


У коментарі журналістам Олексій Петров зазначив, що вже подав повідомлення про злочин до правоохоронців: «Подав повідомлення про злочин відповідно до ст. 214 Кримінально-процесуального кодексу до Закарпатської обласної прокуратури, Управління СБУ та Нацполіції про дії, які кваліфікуються ст. 186 - самоуправство групою осіб, які на сьогодні незаконно зайняли сесійну залу, незважаючи на те, що я видав розпорядження про перенесення сесії на 29 листопада», - сказав Олексій Петров. 
«Я продовжую роботу в якості голови обласної ради відповідно до законів України», - додав Петров.

Нагадаємо, сьогодні, 28 жовтня, під час сесїї Закарпатської обласної ради депутати проголосували за дострокове припинення повноважень голови облради Олексія Петрова. За таке рішення проголосували 35 депутатів.

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, під час сьогоднішньої сесії Закарпатської облради депутати включили в порядок денний проект рішення про дострокове припинення повноважень голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова. Перед тим, за 10 хвилин до початку засідання сесії на сайті облради опублікували розпорядження Петрова про перенесення сесії на 29 листопада. Присутні у залі засідань депутати провели реєстрацію та розпочали засідання. Голова обласної ради Олексій Петров відсутній у залі, не працює також система Віче.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.