10 причин, чому батьки не повинні приводити своїх дітей на регбі

Ужгородські регбісти склали список причин, чому батькам не варто віддавати своїх дітей на тренування з регбі.


1. Ваша дитина буде мати все менше і менше вільного часу, щоб сидіти перед телевізором. Бо замість того, щоб сидіти вечорами і у вихідні дні на дивані, ваша дитина буде проводити час за межами дому.

2. Чекайте, що дитина буде змушена взаємодіяти з іншими людьми і заводити друзів, тому що регбі вимагає щоб всі гравці спілкувались один з одним.

3. Існує високий ризик що для вашої дитини це може закінчитись фізичними вправами і активністю, я не боюся сказати, що це - його здоров'я!

4. Досить ймовірно, що дітина побачить позитивний приклад в свому тренері і старших гравцях - а це не є цікаво для вас самих, чи не так?

5. Іноді це може замінити трохи школу, бо насправді потрібно в кінцевому підсумку вчитися таким речам як: повага, робота в команді, дружба.

6. Витрати на харчування та одяг можуть збільшуватись, тому що тіло ваших дітей буде розвиватись через фізичні вправи, які необхідні для регбі - ви ж не хочете, щоб ваші діти росли великі і сильні, чи не так?

7. Ви будете змушені зробити щось з дітьми, тому що раптом регбі стало їх пристрастю, і вони захочуть, щоб ви тренувалися з ними - але хто хоче проводити час з дітьми, хто?

8. Повірте, що є також ризик того, що регбі може стати частинкою виховання ваших дітей - і хто хоче визнати що не котнролює повністю виховання своїх дітей?

9. Існує ризик того, що діти будуть отримувати цінні життєві уроки, але де ж ви хочете щоб вони мали справу з реаліями життя в дитинстві?

10. Займаючись регбі ваші діти можуть насправді отримати впевненість в собі, що може в кінцевому підсумку привести до втрати повного контролю над ними, і це останнє чого ви хочете!

Пам'ятайте коли дитина відчуває смак регбі, не зхоче ніколи з ним розлучитись. Це залежність яку вже не побороти, чи не так ...?!

Закарпатська федерація регбі чекає на Вас!

зв'язок з командою: https://www.facebook.com/Регбі в Закарпатті 

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання