Новини

«Живий-здоровий, - Горбачов спростував інформацію про свою смерть

Невідомі хакери розмістили в мікроблогах агентства РІА Новости повідомлення про смерть колишнього глави СРСР Михайла Горбачова, що не відповідає дійсності, - повідомляє Кореспондент.


Акаунт Міжнародного мультимедійного прес-центру РІА Новости і мікроблог агентства німецькою були зламані увечері 7 серпня. Помилкові твіти про смерть Горбачова були вилучені через п'ять хвилин після публікації хакерами. Проводиться розслідування.

"Даремно сподіваються. Живий-здоровий. Цікавлюся, кому це не подобається", - прокоментував неправдиві чутки 82-річний Горбачов виданню Новая газета.

Нагадаємо, 23 квітня в мікроблозі інформагентства АР на Twitter з'явилося повідомлення про те, що президент США Барак Обама постраждав в результаті вибухів у Білому домі. В АР заявили про те, що поява неправдивої інформації стала результатом атаки хакерів. Як заявили в інформагентстві, атаку здійснили хакери з організації Сирійська електронна армія (Syrian Electronic Army). За даними ЗМІ, ця організація раніше вчинила атаки на CBS і NPR.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.