Жителі Берегова не квапляться обирати Президента України

Жителі Берегова не квапляться обирати Президента України

 Особливості берегівського голосування: місцеві не квапляться, туристи жертвують голосами заради відпочинку.

Леся та Володимир Поповичі вбралися у вишиване спеціально до виборів, але спершу йдуть до церкви. Кажуть, спочатку треба помолитись, побути на службі, а потім вже голосувати. 

-Мій чоловік затятий рибалка. Він поїхав на річку. Прийде голосувати підвечір, - ділиться берегівська продавчиня Анна . - А я вже проголосувала, перед роботою". 

І все ж таки для більшості місцевих неділя - день вихідний, на дільниці йдуть без почпішу, попередньо відпочивши, до прикладу в термальних басейнах. Там ми зустріли не лише берегівчан, а й іршавчан, ужгородців та мукачівців. Жоден з них ще не проголосував. Кажуть - мають час. Планує встигнути віддатис вій голос за кандидата в Президенти і Галина Дзюринець з Дрогобича: "Ми з чоловіком та дітьми зараз будемо виїжджати. То недалеко, десь чотири години їхати. Сподіваюсь, встигнемо проголосувати. Ми налаштовані на те, щоб проголосувати". 

Львів'яни Ігор та Мирося також від'жджають сьогодні і так само до вечора мають дістатися своєї дільниці.А от киянкам Людмилі Гребінник та Софії Рутецькій довелося пожертвувати своїм голосом заради відпочинку на Закарпатті. Свій відпочинок жінки планували давно і переносити його не захотіли. Перед від'їздом робили спроби взяти відкріпні, утім марно. "Ми намагалися взяти відкріпні, але там велика черга, по півдня треба стояти в черзі. Пробували дзвонити, щоб взнати які треба документи, але нас тіль відфутболювали від одного до іншого, а потім взагалі неможливо було додзвонитися. Нам казали, що треба посвідчення з санаторію, що ми їдемо до них, ми пояснювали - їдемо самі, не в санаторій і нам сказали, що так відкріпного не дадуть. Словом, робили кілька спроб одержати відкріпне, а потім махнули рукою", - бідкається пані Людмила. "Треба спрощувати систему відкріпних. Для нас це дуже болюче питання, адже у нас вибирають і мера Києва, а ми не можемо цього зробити через всю цю бюрократію".

Чимало з них планує прийти до дільниці перед закриттям. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання