Новини

Завтра Всесвітній день рибалок

27 червня всі любителі рибалки святкують Всесвітній день рибальства. OLX зібрав цікаві ідеї подарунків, котрими можна порадувати знайомих рибалок.

Кращий подарунок рибалці – це човен. Придбати надувний човен можна в межах 1000 грн. Але більш серйозний транспортний засіб обійдеться набагато дорожче.

Корисним пристосуванням для рибалки може стати міні-піч. Пристрій невеликого розміру. У якості паливного матеріалe можна використовувати маленькі гілочки, сухе листя, котрі точно знайдуться поблизу. Коштує така піч 350 грн.

Кому потрібно ретельно слідкувати за дрібними предметами, продавці пропонують звернути увагу на окуляри-бінокль. Цей пристрій дозволяє збільшити масштаб зображення до 400%. Окуляри компактні й легкі й помістяться навіть у невелику сумку. Ціна – 165 грн.

Справжньому рибалці не страшні ні дощ, ні грози. Головне, аби був правильний одяг. Захисний комплект рятує від будь-якої негоди. Коштує комплект 250-300 грн. У склад входять плащ, заброди, рукавиці й мішок.

Літо в розпалі, але ловити рибу взимку теж потрібно буде. У Харкові за 180 грн. продаються санки рибалки. Особливість у тому, що санки поставлені на лижі, їх можна скласти. А в перервах між рибалкою можна буде й дитину покатати.

Забезпечити максимально комфортні умови під час рибалки допоможе причеп. Причеп обігрівається, у ньому є газова плита, раковина, сейф, буфет, ємність для води, генератор, холодильник, витяжка. Коштує причеп досить дорого – $10 тис.

Дружину рибалки також можна обрадувати, подарувавши їй обробну дошку для риби. Особливість дошки в наявності спеціального зажиму з нержавіючої сталі. Вартість дошки – 105 грн.

Усі ми знаємо, що деякі рибалки беруть із собою зігріваючі напої. Дарувати флягу – банально й не завжди доречно. Людмила з Кременчука зробила цікавий сувенір під назвою «Міні-бар «Рибалки». Сувенір представляє собою іграшку, виконану в панчішній техніці. Всередині є пустий об’єм, куди можна вставити пляшечку з рідиною або зберігати інші речі. Коштує сувенір 135 грн.

Подарункову пляшку «Улов рибалки» можна замовити в Миколаєві. Пляшку з напоєм від замовника прикрашають у техніці декупаж різними рибальсько-річними елементами. Посередині вставляється фото рибалки з його найбільшим уловом. Придбати такий подарунок можна за 250 грн.

А бувають рибаки, для яких найкращий подарунок – це, власне, рибалка. Таким представникам можна на декілька днів зняти будиночок у гарному рибному місці й дати насолодитися уловом. Наприклад, оренда будиночка на Дністрі обійдеться у 80 грн. на добу. Ну, а якщо гроші для вас не проблема, то такий будиночок або навіть цілу ділянку можна придбати. Пропозицій достатньо – у Кременчуці Полтавської області, на Київщині (села Толокунь, Циблі). 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.