Завтра в Ужгороді стартує «зірковий» майстер-клас із хіп-хопу

Завтра в Ужгороді стартує «зірковий» майстер-клас із хіп-хопу

7-9 грудня в Ужгороді відбуватимуться унікальні майстер-класи з хіп-хопу, які проводитимуть зіркові хореографи – Денис Стульников – постановник концертних турів та кліпівMonatik, «Время и Стекло», Ані Лорак, Kika–  та Аріана Мішель – права рука лідера  відомої команди Chapkis Dance Family(США).  25 учасників з різних регіонів України кілька днів в Ужгороді вчитимуться якісно і по-сучасному танцювати хіп-хоп.  

Про це сьогодні, 6 грудня, під час прес-конференції в Ужгородському прес-клубі розповіли представники Студії сучасного танцю «Бліц».

«"Ghetto Groove" – це не новий проект, у 2015 році це була тільки хіп-хоп вечірка, потім ми організували однойменний міжнародний фестиваль, який пізніше розрісся до масштабу чемпіонату з хіп-хоп танцю. Зараз ГО «Танок Закарпаття» і Студія сучасного танцю «Бліц» за підтримки Посольства США в Україні  отримало можливість розширити цей проект. Чому ми за це взялися? По-перше помітили, що західноукраїнські танцювальні колективи взагалі не приїжджають в Ужгород потанцювати, хоч для цього є всі можливості. По-друге, в Україні зараз великий дефіцит на нову інформацію про хіп-хоп, яка є в Америці. Бо Америка – це колиска хіп-хопу. Навчатися в США танцювати  хіп-хоп – це для нас недешево, тому цей грант дає нам унікальну можливість привезти в Ужгород найкращих тренерів, які зможуть передати нам свій досвід», – повідомила журналістамменеджер проекту  "Ghetto Groove" Анжеліка Клайзнер.

Педагог-хореограф Студії сучасного танцю "Бліц", менеджер проекту "GhettoGroove" Марк Полів'яненкодетальніше розповів про сам проект: «Основна наша ціль – максимально розповсюдити актуальну інформацію про хіп-хоп. Тому найбільші та найуспішніші колективи з Усієї України обирають серед своїх колег найбільш достойних, які, в свою чергу, приїдуть в Ужгород щоб взяти участь у майстер-класі і потім передати ці знання дітям. На цьому етапі наші зіркові тренери – це Аріана Мішель – американська танцівниця і хореограф відомої команди Chapkis Dance Family, а також Денис Стульников – український хореограф, відомий своїми постановками для M1 Music Awards 2018, концертних турів та кліпів Monatik, «Время и Стекло», Ані Лорак, Kika та інших популярних проектів шоу-бізнесу в Україні. 7-9 грудня вони вестимуть майстер-класи з хіп-хопу в Ужгороді, а танцівники, які приїдуть з різних регіонів України – вчитимуться для того, аби передати досвід молодшим колегам».

«Участь у нашому майстер-класі є безкоштовною, всі витрати покриваються грантом від Посольства США в Україні. Але є одна умова: колективи, які беруть участь у заході, зобов’язуються в лютому-березні провести у своїх містах безкоштовний майстер-клас із хіп-хопу для всіх охочих», – додав Марк  Полів'яненко.

Детальніше - у розділі "Культурний момент"

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання