Новини

Завтра лівий берег Ужгорода знову залишиться без води

10 серпня проводитимуться роботи по заміні аварійної ділянки водогону по вулиці Перемоги, в районі будинку №142 (на стику з вулицею Володимирською).

Про це повідомляє адміністрація КП«Водоканал м.Ужгород.

"Роботи розпочнуться приблизно з 14:00. Їх виконання неможливе без пониження тиску в системі. Тому, тимчасово, на період проведення робіт, буде призупинено водопостачання з водозабору «Минай»", - зазначають у "Водоканалі"

У зв’язку з цим, протягом виконання робіт, без водопостачання залишиться вся лівобережна частина міста. В тому числі, прилеглі населені пункти та населені пункти, що відносяться до Коритнянської сільської ради.

Також це відноситься до частини правобережної частини міста обмеженої вулицями Митною – Собранецькою – Єньківською (в тому числі районами вулиць, Загорської, Щедріна, І.Франка, Довженка, набережної Незалежності).

"Прохання до мешканців вищевказаного району, забезпечити себе необхідним запасом питної води. Водопостачання буде відновлено одразу ж по завершенню робіт. З відновленням водопостачання, необхідно, по-можливості, пропустити воду через систему зливних бачків, для її швидшого освітлення та не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення", - йдеться у повідомленні.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.