Завтра концертом знаменитого органіста Станіслава Калініна завершиться фестиваль органної музики

Завтра, 29 вересня, концертом соліста Харківської обласної філармонії Станіслава Калініна завершиться четвертий Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики.

Концерт розпочнеться о 18.00 у великому залі обласної філармонії в Ужгороді і відбудеться за участі камерного оркестру філармонії (керівник – заслужений артист України В.Юрош).

У програмі – твори Й. Бах, Дж. Мартіні, Й. Райнбергера.

Станіслав Калінін – лауреат численних конкурсів, стипендіат Вагнерівського фестивалю у м. Байрот (Німеччина). Неодноразово відзначений дипломами як кращий концертмейстр на міжнародних конкурсах в Угорщині, Росії, Білорусі, Україні.

Довідка Zaholovok.com.ua:

Фестиваль традиційно славиться високим рівнем і є однією з головних культурних подій краю.

Організований у 2008 році з ініціативи Закарпатської обласної філармонії та солістки-органістки, заслуженої артистки України Наталії Висіч за підтримки управління культури Закарпатської ОДА.

Наталія Висіч – неодноразова дипломантка республіканських та міжнародних фестивалів та конкурсів. Володіє великим концертним репертуаром, до якого входять шедеври світової класичної органної музики та кращі органні твори сучасних українських та зарубіжних композиторів. Поряд з сольною концертною діяльністю Наталія Висіч успішно співпрацює з симфонічним та камерним оркестрами філармонії, окремими солістами - інструменталістами та вокалістами.

 Міжнародний молодіжний фестиваль органної музики – єдиний фестиваль на Закарпатті, присвячений могутньому інструменту – органу, який займає вагоме місце в музичній та духовній культурі краян. Основне завдання фестивалю – це представлення закарпатським шанувальникам органної музики молодих обдарованих українських та зарубіжних виконавців, особливостей органних шкіл та популяризація найкращих зразків світової органної музичної спадщини.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання