Завадський “Перевал” - чемпіон Воловеччини з футболу

У неділю на стадіоні “Авангард”, що у Воловці, пройшов матч за чемпіонство району з футболу. Весною заявки подали десять спортивних колективів. 18 серпня за звання чемпіона району боролися спортсмени завадського “Перевалу” та лазівського “Бескиду”.

Спортсмени та палкі прихильники футболу, до якого у воловеччан зростає все більша увага як до наймасовішого і видовищного виду спорту, гучними аплодисментами вітали вихід на поле спортсменів “Перевалу” та “Бескиду” на чолі з їх капітанами Михайлом Бігарієм та Ігорем Климовичом, які у попередніх матчах за високої спортивної дисципліни, поваги футболістів один до одного досягли найкращих результатів. “Перевалу” вдалося  здобути перемогу у тишівського “Граніта” (4:0), скотарського “Аякса” (5:1), верхньоворітського “Маяка” (4:0), продемонструвати високий спортивний рівень, динаміку та технічність. Сімнадцять забитих голів у ворота суперників і один пропущений гол свідчать про те, що команда працює й тренується. Приємно, що належну увагу підтримці спортивного колективу надає верб’язький сільський голова І. П. Півкач.

Перший тайм розпочався за явної ініціативи та переваги лазівчан, які грали в основному на полі суперників і створювали для їх команди ряд критичних гольових моментів, котрі лише завдяки здібному воротарю Володимиру Бігарію не дали можливість «Бескиду» відкрити рахунок. Однак до кінця першого тайму суперники так і не змогли провести м’яча у ворота один одному.

У другій половині гри, яка розпочалася стрімкими атаками  “Перевалу”, завадчан ніби підмінили. Майже весь цей період вони грали на полі “Бескиду”, створюючи загрозливу ситуацію для воріт, які захищав не менш досвідчений спортсмен Василь Дербаль. На дванадцятій хвилині нападник “Перевалу” Іван Скундзяк відкриває рахунок, а через вісім хвилин він його подвоює. Окрилені успіхом завадчани примножують зусилля, атакуючи ворота суперника. Отож невдовзі нападник Едуард Варга проводить ще один м’яч у ворота Василя Дербаля. Комбінаціям, чітким передачам м’яча, які супроводжувалися стрімкими атаками, не було ліку. Отож наприкінці матчу півзахисник Олександр Русин вчетверте бере ворота лазівчан. Ні часті заміни, ні ряд атак “Бескиду” вже не могли врятувати ситуацію, бо свисток арбітра сповістив про завершення матчу, який завадський “Перевал” виграв з рахунком 4:0.

Чемпіонів району з футболу – завадський “Перевал” щиро привітали голова районної державної адміністрації В. М. Култан та заступник голови районної ради В. С. Лакатош, вручивши їм перехідний кубок, спільну    грамоту     райдержадміністрації і райради, золоті медалі та цінний подарунок.

Спільної грамоти райдержадміністрації та райради, срібних медалей і цінного подарунка удостоєно команду “Бескид” (Лази), яка у чемпіонаті району показала належну спортивну підготовку, технічність та волю до перемоги.

Чемпіонат району з футболу показав, що спортивні колективи, яким надається належна допомога, мають можливість поміряти сили з чемпіонами району, бо  саме  змагання відкривають нам імена  здібних і талановитих  молодих людей, котрі все більше прилучаються до цього виду спорту, - повідомляє Воловецька РДА.