Засновник «Нашої Файти» Михайло Карпенко презентує свою дебютну пісню

У п’ятницю, 16 червня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі  ужгородець Михайло Карпенко (відомий на Закарпатті як весільний ведучий та засновник творчої організації «Наша Файта») презентує дебютну пісню «Дим», записану у новому для себе напрямку електронної музики з елементами  «house».

Над цією піснею Михайло працював рік спільно з композитором Томашем Лукачем. Основна тема, яка лежить в основі музичного твору Михайла, ― забуте кохання.  Це трагічна історія, яка спочатку вводить глядача в оману своїм тривіальним, або ж буденним, сюжетом. А згодом відкривається гірка правда. Про що саме йдеться та чому пісня має назву «Дим», глядачі зможуть дізнатися під час презентації.

  «Нам хотілося створити таку відеороботу, яка змусить глядача про щось замислитися. Це не звичайний релаксуючий кліпец, який ви можете ввімкнути і піти готувати омлет. Його треба дивитися уважно і тільки тоді можна зрозуміти увесь сенс», ― розповідає Михайло. 

Однак хлопець вирішив представити не тільки пісню, а й кліп до неї. Автором ідеї виступив Богдан Козачук. Тож почуття головного героя візуалізували у спільному творчому доробку ―  в короткометражному однойменному фільмі. 

Акторами які зіграли головні ролі стали: Ерік Феліксович та Інесса Товт.

Знімальна група складалась з 5-ох осіб. Крім Михайла та Богдана на майданчику постійно були присутні два оператори; Юрій Готра та Сергій Варфаломеев, а також головний режисер по світлу Олександр Шанта.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...