ЗакДУ посів 4 місце серед класичних університетів України

ЗакДУ посів 4 місце серед класичних університетів України

Перед початком подачі документів абітурієнтами офіційна урядова газета «Освіта Україна» у номері за 25 червня оприлюднила Національний рейтинг університетів, складений Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

Очолив рейтинг Київський національний університет імені Тараса Шевченка, за ним — Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. На третьому місці — Сумський державний університет. Що особливо приємно для закарпатців, четверту сходинку посів Закарпатський державний університет.

Щодо двох інших університетів краю, то УжНУ за сукупною оцінкою посів 25-місце, а Мукачівський держуніверситет — останнє 31-ше. Йдеться про класичні університети. А серед університетів культури, мистецтва, дизайну фігурує ще один виш з Ужгорода — Закарпатський художній інститут. Він посів 14-те місце (із 16 вишів цієї групи).

У статті «Який ВНЗ — найкращий?» згаданого номеру «Освіти України» зазначено, що місця у рейтингу визначені із врахуванням кількох критеріїв. Директор Інституту при МОНмолодьспорту України Олександр Удод наголосив, що рейтингове оцінювання діяльності вищих навчальних закладів є невід’ємною складовою національного моніторингу вищої освіти. Воно задовольняє попит споживачів ринку освітніх послуг і ринку праці щодо репутації вищого навчального закладу, стимулює змагальність, сприяє активізації участі цільових груп у формуванні сучасних вимог до рівня підготовки фахівців.

Рейтинг складено за окремим групами університетів: класичні, технічні, технологічні, педагогічні, аграрні, культури, університети мистецтва, культури тощо.

Щодо методики ранжування університетів, то, за словами О. Удода, до уваги брали усі вищі навчальні заклади ІІІ-IV рівнів акредитації. Їх діяльність оцінювалася за допомогою глобального критерію рейтингу, який є інтегральним і визначається сумою таких індексів критеріїв: індекс міжнародної активності, індекс якості контингенту студентів, індекс науково-педагогічного персоналу, індекс якості науково-дослідної та науково-технічної діяльності, індекс ресурсного забезпечення.

Це вперше в історії вищої школи краю завдяки ЗакДУ закарпатська освітянська громадськість має таку високу позицію у офіційних рейтингах, які упродовж останніх 10 років проводить Міністерство освіти і науки.

 

Зображення користувача Випускники ЗакДУ 2012 року.

З гордістю можна відзначити, що Закарпатський державний університет посів 4 місце серед класичних університетів України - справедливо і ми думаємо, що на цьому незупиняться, бо потенціал керівництва цілеспрямовано рухається вперед.

Зображення користувача Дехто.

Навчався у ЗакДУ, сестра навчалась у УжНУ.
Уявіть собі, не дав жодного хабаря, просто вчився старанно. Та особисто був вимушений брати у часть у ситуації, коли сестрі без грошей не ставили оцінку з Історії(скажіть про цей предмет будь-якому випускнику УжНУ - у 80% випадків вам скажуть ще й прізвище хабарника). Це, хм, дещо символізує...

Зображення користувача 777.

Шановна п. Катерино!
Ви говорите про хабарі в ЗакДУ, а чому ж тоді не згадаєте про те як цього літа на хабарі у 800 дол. впіймали одного із деканів УжНУ, і це тільки крапля в морі, це не найпрестижніші юридичний,економічний,медичний факультети, де також це є і всі про це знають. Ужгород невелике місто і кожен з нас добре знає в яких умовах живуть студенти цих двох ВУЗів, ми знаємо як студенти УжНУ мерзнуть кожної зими, як по декілька днів поспіль сидять без електроенергії, про ті душові в яких ремонту не було вже 15 років. Чи Ви шановна вважаєте що все це сприяє навчальному процесу,а можливо такі умови загартовують майбутніх спеціалістів, привчають їх до жорстких умов сьогодення.Чекаю відповіді.....

Зображення користувача Катерина.

Чистої води фальсифікація. ЗакДУ ніколи не був, не є і не буде класичним вузом, він вузькоспеціалізований. А про те, що в нього висококваліфіковані кадри? Смішно, друзі. Половина тих кваліфікованих з УжНУ на пів-ставки. НЕ видавайте свої бажання за дійсність. Студенти можуть хвалити свій вуз, бо там їм не потрібно навчатись. Ось, де дім хабарництва на Закарпатті.

Зображення користувача 777.

Шановна п. Катерино!
Ви говорите про хабарі в ЗакДУ, а чому ж тоді не згадаєте про те як цього літа на хабарі у 800 дол. впіймали одного із деканів УжНУ, і це тільки крапля в морі, це не найпрестижніші юридичний,економічний,медичний факультети, де також це є і всі про це знають. Ужгород невелике місто і кожен з нас добре знає в яких умовах живуть студенти цих двох ВУЗів, ми знаємо як студенти УжНУ мерзнуть кожної зими, як по декілька днів поспіль сидять без електроенергії, про ті душові в яких ремонту не було вже 15 років. Чи Ви шановна вважаєте що все це сприяє навчальному процесу,а можливо такі умови загартовують майбутніх спеціалістів, привчають їх до жорстких умов сьогодення.Чекаю відповіді.....

Зображення користувача Вікторія.

Прямо таки "дім хабарництва"!Не робіть безпідставно таких заяв.Так можна сказати і про УжНу і про багато інших вузів.ЧИ якшо є конктретні приклади-наводьте.А студенти якщо й хвалять свій вуз, то не лише тому, що їм треба там треба вчитися. а тому, що ЗакДУ дійсно дуже прогресивний вуз, тому, що там високий рівень викладання, багато можливостей для самореалізації, для здобуття якісної освіти.За 5 років навчання в ЗакДУ на державному замовлені не тільки не дала ні одного хабаря,але й безкоштовно з"їздила кілька разів у Словакію на конференцію, надрукувала пару статтей безкоштовно у збірнику і т.д.І тому завжди буду рекламувати ЗакДУ!Народ, вступайте до ЗакДУ!!!!!!а чисті вікна і коридори-ну це вже приємний бонус!!))))))

Зображення користувача Іванка.

Повністю підримую! Умови для навчання однозначно кращі у ЗакДУ, що не кажи, але тут чисто, приємно і новітнє технічне забезпечнення + також їздила (два рази) у Словакію. Головне - це бажання вчитись. А у тих хто хоче "просидіти" і отримати диплом від любого вузу будуть негативні враження. Отримала спеціаліста і повністю задоволена. Рекомендую ЗакДУ всім!

Зображення користувача Олеська.

Нема ніяких сумнівів, що Закарпатський державний університет є зразком для наслідування іншим ВУЗАМ!!!!

Зображення користувача Потохи.

Повністю згідна з Вікторією, адже у ЗакДУ студенти дійсно мають можливість розвивати свій науковий потенціал. Над цим посилено працює увесь професорсько-викладацький склад, який підтримує усі намагання студентів і допомає їм у реалізації поставлених цілей.

Зображення користувача Гість.

Дякую колегам за посилання.
Таким чином, підсумуємо:
http://euroosvita.net/index.php/?category=4&id=2012
суцільна деза.
Зокрема індекс міжнародної діяльності тут чи не вдвічі вищий ніж в КНУ ім. Шевченка. Дезінформація або помилка.
Уточнені дані (з цього ж сайту):
http://euroosvita.net/index.php/?category=7&id=1661

Тут: УжНУ - 45-й, ЗакДУ - 162.

До "Заголовка": слід би опублікувати спростування та вибачення за несвідому (хотілося б думати) дезінформацію.
Ні для кого не секрет що це "джинса" під вступну кампанію.

Зображення користувача бабай.

ЗакДУ взагалі не може вважатися університетом, так як там немає природничих спеціальностей, я вже не кажу про"класичний університет"!

Зображення користувача Гість.

Абсолютна брехня. Шановні автори цієї дези, немає цього рейтингу в природі. Навіть п.Удоду передзвонив. Є ось такий рейтинг http://osvita.ua/vnz/rating/25712/ же ЗакДУ - 153 з 275, а УжНУ - 49. Треба публікувати спростування. НЕ ВИДАВАЙТЕ БАЖАНЕ за ДІЙСНЕ

Зображення користувача Олександр.

І в мене перше враження було, що це вигадка. Але як не прескорбно такий рейтинг опублікований - http://euroosvita.net/index.php/?category=4&id=2012. Однак, це не змінює нікчемності змісту цього рейтингу, який іде в розріз з усіма попередніми рейнингами.
Ну це дикість, коли ЗакДУ випереджує, наприклад, Києво-Могилянку за якістю педагогічного персоналу. ЦІЛКОВИТА БРЕХНЯ І МАНІПУЛЯЦІЯ СУСПІЛЬНОЮ СВІДОМІСТЮ. Потрібно спитати у "великого ректора" Ващука, ЧОМУ ним були надані неправдиві дані.

Зображення користувача Гість.

Эта страница содержит отчёт о приблизительной стоимости сайта Euroosvita.net . Этот сайт имеет Google PageRank 3, а так же Яндекс тИЦ 40. Сетевой IP адрес 88.81.235.110. Ежедневный доход сайта с рекламы около $0.32. Мы проанализировали различные данные по этому сайту и приблизительно его оценили в $423.00 USD. Последнее обновление было сделано 119 дней назад. И уже не открывается))

Зображення користувача Гість.

Ну ось і реальний рейтинг,поправили після втручання громадськості)))
вітаю ЗакДУ - 162 місце http://euroosvita.net/index.php/?category=7&id=1661

Зображення користувача Олександр.

"Львів Львовом, але якщо вибирати на Закарпатті то однозначно ЗакДУ. Інакше можна профукати свої студентські роки в універі, який не має матерільної бази, по вуха застряв у корупції і ложив на своїх студентів"

Шановний Гість! Якщо вибирати серед бурс Закарпаття, то однозначно ЗакДУ, і то не впевнений на 100 %. А про УжНУ не вам судити, судячи з тих обмежених коментарів, які ви робите. Проаналізуйте факти, а не слухи, подивіться та порівняйте кадровий потенціал УжНУ і "комерцпроекта ЗакДУ", рівень забезпеченості роботою випускників. Дайте для себе відповідь на просте питання: скільки випускників УжНУ пішли навчатися після бакалаврату в ЗакДУ і навпаки. Після цього ви зрозумієте - де можна профукати свої студентські роки.

Зображення користувача Гість.

Львів Львовом, але якщо вибирати на Закарпатті то однозначно ЗакДУ. Інакше можна профукати свої студентські роки в універі, який не має матерільної бази, по вуха застряв у корупції і ложив на своїх студентів.

Зображення користувача антикорупція.

Міністерство зробило власний рейтинг для власного міністра. Як стало відомо із Дзеркала Тижня, оскільки в УжНУ міністр зняв колишнього ректора, то хоче призначити свого ставленика - теперішнього (ди)ректора ЗаКДУ, Ващука. ЗаКДУ - "університет", який до цього ніячим не проявився і був не відомий навіть серед українців, - став четвертрим, обігнавши Львівський, Донецький, Дніпропетровський та ін. національні виші. Вже мова не йде про ректора, котрий собі в лихі 90-ті, купивши ступінь, створив кишеньковий вуз і продавав дипломи, через що мав проблему з чеським міністерством, але власне його хоче зробити справжнім ректором справжнього вузу.
До "Марія" я не знаю, в якому саме КНУ Ви вчились і чому Ви його залишили, але точно що не в ім.Шевченка, якщо порівнюєте його із ЗаКДУ.

Зображення користувача ФИО.

В назві помилка: на "...України", а "..Закарпаття".

Зображення користувача Марія.

Я вчуся у ЗакДУ вже рік, перед тим 2 роки вчилася у КНУ імені Шевченка. Можу сказати, що рівень закарпатського університету однозначно не нижчий! Якщо у Києві половина викладачів забили на студентів, то у ЗакДУ постійно залучають до наукової роботи, відправляють їздити на наукові конференції і взагалі видно, що хтось зацікавлений цих студентів навчати!

Зображення користувача Катерина.

А з КНУ що?? Поперли?

Зображення користувача Гість.

Цікаво б взнати, який в ЗакДУ "індекс якості науково-дослідної та науково-технічної діяльності"? І чи є хоч один кадр "наково-педагогічного персоналу" який би хоча б захистив дисертацію в цьому форпості світової науки?

Зображення користувача Гість.

Так, звичайно, де ж Львівському університету (350років), Чернівецькому (150 років), Одеському чи Дніпропетровському до славного ЗаДУ. Ще трішки бабок - і наше славне міністерство напише що Оксфорд і Кембрідж у якихось рейтингах знаходяться після нього. Почнімо з того що бурса в колишньому дитсадку з трьома факультетами взагалі не є "класичним університетом". Науки - 0, всі кадри - "позичені" з УжНУ (або кого поперли), інформація для лохів.

Зображення користувача Олександр.

Повний "брєд". Дешева та недобросовісна реклама з боку ЗакДУ, яку тиражує Заголовок.

Шановні читачі не ведіться на це. Ось декілька рейтингів, довіра до яких уже склалася в Україні.

1) Рейтинг ТОП-200 Україна: УжНУ - 45 місце, ЗакДУ - 162 (http://euroosvita.net).
2)Рейтинг вищих навчальних закладів України за показниками наукометричної бази даних Scopus: УжНУ - 10 місце; ЗакДУ - не ввійшов. До речі, наукометричний апарат Scopus забезпечує облік публікацій науковців і установ, у яких вони працюють, та статистику їх цитованості і є всесвітньо визнаним рейтингом.

Ще можна оцінити Компас-2012

Зображення користувача Гість.

Ващук - розумна людина. Я якщо такий храбрец, то піди й скажи йому свою думку в очі, а за спиною всі хоробрі,. Лиш чомусь мені здаєтся що це все тільки через задрість і неспроможність самому досягти чогось в житті!

Зображення користувача Ігор.

В мене таке враження, що пан Ващук сам "клепає" коментарі до статей про ЗакДУ або платить комусь за це гроші.

Зображення користувача Катерина.

Спасибі за коментар. Не могла б сказати краще)

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання