27 січня 2022 року, в селі Лумшори, на території альп-отелю «Давір» відбулась зустріч власників та керівників чанів Закарпатської області. Це перша подібна історична зустріч на регіональну рівні в Україні.
Чому в Лумшорах, тому що це -- столиця чанів, чому в Закарпатті - тому що це --батьківщина чанів України. Саме звідси почалася традиція відпочинку та релаксації в чанах, які стали популярною водною терапією в усіх регіонах України.
За словами Михайла Ворожильника, одного з засновників чанної традиції України та Закарпаття, зокрема, ми здатні конкурувати на ринку чанів та вигравати. Іван Погоріляк, навів приклад того що Закарпатська область історично має значно більше культури та традицій чанного відпочинку через перетин історичних періодів, смаків, пам'яті.
Федір Шандор запропонував створити платформу обміну інформацією, щоб разом представляти інтереси, формувати культуру споживання, просувати нові послуги, давати поради один одному та разом збільшувати реалізацію продуктів та послуг: таких як чанний велнес, SPA, чанної гастрономії, чанні інновацій, використання навколишнього середовища - гори, річки, ліси.
Учасники зборів, а це представники з трьох районів Закарпаття, оголосили напрями, що можуть об'єднати виробників, а саме:
1. Спільні цілі, що стосуються питання розвитку культури виробництва та споживання чанн послуг
2. Популяризація гасла "Закарпаття - батьківщина чанів України"
3. Спілкування, про технології, гідросировину та відповідність до локальних традицій
4. Про оцінку праці та цінування праці
5. Про різновиди чанів, якість продукції, дизайн, форму та зміст, ідентичність
За словами Олександра Коваля, керівника "Турінформ Закарпаття", важливо, щоб кожен заклад, що пропонує якісний продукт, став візитівкою свого регіону, громади, краю. Ми маємо гордитись цим, важливо, що б місцеві жителі рекомендували чанні візитівки свого міста, від Ясіня до Ужка.
На зборах, домовились про узгодження діяльності найближчим часом, про вироблення як індивідуальних так і спільних дій, направлених на спеціалізацію закарпатських, під регіональний аспект краю, формування іміджу Закарпаття як батьківщини чанів України»