Закарпатцям презентують дослідження енергоефективності краю

У вівторок, 10 листопада, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція фахівців РМЕО «ЕКОСФЕРА».

На прес-конференції будуть продемонстровані результати оцінки енергоефективності закладів освіти Закарпатської області, представлені існуючі сьогодні можливості ефективно управляти енергопотоками на рівні муніципалітетів та районів, задіяти енергосервісні механізми ЕСКО для підвищення енергоефективності конкретних об’єктів.

Чому цільові програми енергоефективності та енергозбереження на рівні міст, районів та усієї області не демонструють бажаного ефекту? Скільки закладів освіти в Ужгороді та області опалюють атмосферу? Яке місто та район є лідером енергоефективності в області? Які зобов’язання повинні взяти на себе муніципалітети та область, щоб продемонструвати свою європейськість та прагнення євроінтеграції? Які кроки повинна зробити місцева влада, щоб досягти енергозбереження та енергоефективності, заощадивши бюджетні кошти для доріг, медичних центрів, дитячих майданчиків та вирішенні інших актуальних проблем? На всі ці запитання дадуть відповідь фахівці з РМЕО «Екосфера».

Довідка: Дослідження були проведені у рамках діяльності проекту ЕСКОМ. ЕСКОМ– це трирічний проект, що фінансується Європейським Союзом як «Європейський інструмент сусідства та партнерства». Проект ЕСКОМ (Створення коаліцій в енергоефективності) спрямований на створення секторного регіонального партнерства між громадськими організаціями чотирьох країн: України, Молдови, Грузії та Вірменії, а також підвищення потенціалу ГО у сфері енергоефективності.

Прес-конференція відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою: м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 12.00

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання