Новини

Закарпатця засудили на 10 років за підтримку збройної агресії рф

Закарпатця засудили заочно на 10 років

10 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав уродженець Ужгородщини через те, що підтримував ідею відокремлення Закарпаття та схвалював дії військових рф. Про це у вівторок, 14 травня, повідомили в пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.  


Судовий розгляд відбувався за спеціальною процедурою in absentia, тобто за відсутності фігуранта. Відомо, що він переховується від правосуддя за межами України, тож його оголосили в розшук.

“У суді прокуратура надала докази того, що закарпатець розповсюджував у соцмережах пропагандистські відеоролики на підтримку злочинних дій рф та текстові матеріали. Він доводив, що українські військовослужбовці обстрілювали мирне населення, зокрема – в Маріуполі. Саме Україну засуджений звинувачував у розпалюванні війни в 2014 році. Натомість військових країни-агресора представляв як «визволителів», - коментують у прокуратурі. 

Крім того, чоловік поширював серед населення заклики до відокремлення Закарпаття від України.

За даними відомства, раніше, у травні 2022 року, засуджений також одержав вирок за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та публічну наругу над Державним Прапором України (ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 338 КК України).

Оператитивні та перевірені новини – на нашому Telegram-каналі.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.