Новини

Закарпатця посадили на 9 років за вирощування коноплі на своєму городі

Конопля

На Закарпатті до 9 років ув’язнення засудили 48-річного чоловіка із села Велика Паладь, який облаштував у себе вдома на подвір’ї наркоплантацію у теплиці. Під час обшуків у нього знайшли 74 кущі конопель та 148,5 кг готового канабісу. Викрили закарпатця ще у жовтні 20221 року, однак у 2022 році Виноградівський суд повністю виправдав його.


Як у четвер, 23 липня, повідомили у Закарпатській обласній прокуратурі, у жовтні 2021 року на подвір’ї 48-річного мешканця села Велика Паладь, що на Берегівщині, виявили спеціальну теплицю для вирощування конопель, частину рослин підозрюваний вирощував у погребі.

Загалом правоохоронці вилучили 74 кущі конопель, а також майже 148,5 кг готового канабісу. «Наркотик чоловік сушив у гаражі, а частину зберігав у поліетиленових пакетах. Проведені експертизи підтвердили, що це особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого в Україні заборонений», – поінформували у прокуратурі.

Водночас у 2022 році Виноградівський районний суд виправдав обвинуваченого. Прокуратура подала апеляційну скаргу: виправдувальний вирок було скасовано і скеровано справу на новий розгляд в іншому складі суду.

Тепер суд призначив закарпатцю 9 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Конопля

 

Конопля
Автор: Валерія Рубаняк
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.