Закарпатців знову навчатимуть вишивати традиційні сорочки

Закарпатців знову навчатимуть вишивати традиційні сорочки

Для тих, хто мріє про автентичну закарпатську вишиванку, бажає навчитися вишивати давніми техніками із застосуванням відповідної символіки – таку нагоду вже вдруге створює Закарпатський музей народної архітектури та побуту.
Оголошено набір учасників до студії, що навчатиме охочих основам традиційного вишивального мистецтва Закарпаття. 

Музейна студія набирає групу поціновувачів вишивки незалежно від віку та статі, людей, котрі прагнуть виготовити собі сорочки, подібні до тих, які носили їхні діди-прадіди. Навчатиме вишивальному мистецтву майстриня Тетяна Когутич – випускниця курсів Ігора Мельничука у Музеї Івана Гончара. Кожне заняття супроводжуватиметься демонстрацією взірців народного одягу з фондової колекції музею і тематичною лекцією про особливості вишивки кожного із районів Закарпаття.

Кінцевим результатом занять повинен стати готовий виріб (сорочка) у кожного учасника, а також – проведення згодом спільної виставки чи показу-дефіле у виготовлених власноруч автентичних сорочках. Ми переконані, що значно приємніше вдягти сорочку, виготовлену власними руками та вишиту не журнальними візерунками, а тими орнаментами, що передавалися з покоління в покоління, несучи в собі добру енергетику та велику оберегову цінність.

Тож запрошуємо всіх бажаючих зголошуватися і долучатися до роботи студії. Набір триватиме до кінця лютого, а вже на початку весни розпочнуться навчальні зустрічі (з періодичністю приблизно що два тижні).

Довідки та запис за тел. (066) 71-81-334, e-mail – uzghorodskansen@ukr.net та в соціальній мережі Facebook на сторінці музею. - пише Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...