Закарпатці збираються у велоподорож на Синевир

Закарпатці збираються у велоподорож на Синевир

В цю суботу-неділю, 20 та 21 серпня компанія "Uzhgorod Bicycle Culture" планує велоподорож за позитивними відчуттями на озеро Синевир.

Маршрут на Міжгірщину розробив Олександр Мусієнко.

"Безпосередньо в озері і біля нього нічого принципово не змінюється. Мабуть, достатньо раз на п'ять років відвідати Синевир – освіжити спогади. Але насправді це не просто подорож до озера, це і проїзд полонинами гірського хребта г. Чорна Ріпа, на котрому сходяться межі трьох областей, і динамічний спуск з верхньої точки Торунського перевалу, незабутній трейл по лісовим траверсним стежкам, відвідини Центру Реабілітації Бурого Ведмедя, відвідини села Колочава відомого своїми музеями, просто їзда на чистому повітрі і фотосесії на фоні величної природи Карпат", - повідомляють організатори поїздки. 

При сприятливому прогнозі погоди на вихідні поїздка розпочнеться увечері в  п'ятницю, 19 серпня на Залізничному вокзалі. Там учасники куплять квитки та обговорять деталі подорожі. Безпосередній виїзд буде зранку, 20 серпня, на електричці Ужгород-Львів. 

Прочитати деталі маршруту та дізнатися про необхідне для подорожу спорядження можна за цим посиланням. Наголосимо лише, що мова йде про рівень складності вище середнього. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання