Закарпатці заплатили за землю більше 105 млн грн

Земельний податок наповнив місцеві бюджети Закарпаття на понад 105,5 мільйонів гривень.

За 10 місяців 2015 року рівень надходжень земельного податку від власників землі та землекористувачів Закарпатської області перевищив аналогічний період минулого року на 31 млн 935 тис. грн. Цьогоріч надходження протягом вказаного періоду склали 105 млн 556 тис. грн.

За даними працівників ГУ ДФС у Закарпатській області, платники земельного податку та орендної плати за землю – юридичні особи впродовж січня-жовтня цього року спрямували до бюджетів територіальних громад понад 83 млн 20 тис. грн, торік – майже 55 млн 719 тис. грн, а підприємці – фізичні особи та громадяни – 22 млн 535 тис. грн, у минулому році – 17 млн 902 тис. грн.

У відомстві нагадують, плата за землю є обов’язковим платежем у складі податку на майно і включає в себе два види обов’язкових платежів – земельний податок та орендну плату. Перший повинні сплачувати власники землі та землекористувачі, другу – орендарі земельних ділянок, як фізичні, так і юридичні особи, - повідомляє Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання