Закарпатці дотанцювалися до залу «Бетховен»

Закарпатці дотанцювалися до залу «Бетховен»

Майже 5000 пар з усього світу взяло участь в German Open Champonship – найбільших у світі змаганнях з танцювального спорту федерації WDSF (World Dance Sport Federation), які проходили на початку серпня у німецькому Штутгарті. Серед українських танцюристів Закарпаття представляли три пари: Янош Мазюта та Софія Тетеніч – ювенали 1, Аркадій Гуловський та Анастасія Лендьел - молодь, Вероніки Мишко та Ерла Вільямсон – дорослі. До речі, дві з них вперше дебютували на турнірі такого рівня.

Особливо хочеться відзначити виступ Вероніки Мишко та Ерла Вільямсона з дебютом на SWAROVSKI WDSF GRANDSLAM і привітати їх з 43 місцем. Аркадію Гуловському та Анастасії Лендьел трошки не вистачило попасти в 50 кращих в латиноамериканській програмі. Змагання тривали 5 днів і проходили в 4-ьох залах, кожен з яких мав свою назву: Моцарт, Сілчер, і Бетховен, в якому відбуваються основні дійства.  Відбіркові тури проходять в маленьких залах, а починаючи з ¼ в залі «Бетховен» під пильним поглядом публіки і під живу музику.

German Open Champonship – мекка танцюристів. Поза очі його ще називають неофіційним чемпіонатом світу. Багато років поспіль він проходить у Штутгарті в LEIDERHALLE. Танцюристів ділять на заходи, в кожному з них по 12 пар. У фінал потрапляють тільки 6, серед них і обирають переможця.

Родзинка GOC – це жива музика, під яку танцюють спортсмени, і 5000 глядачів, які вболівають за своїх кумирів. Змагання такого рівня -- це неймовірна атмосфера! Кумири публіки бігають в капцях і халатах, між заходами встигаючи роздавати автографи і сфотографуватися з шанувальниками. Попри обмаль часу завжди приділяють увагу своїм фанатам. І звичайно, неймовірна хореографія і техніка виконання танців займає всю увагу глядачів, а кращі з кращих зривають овації повної зали.

Змагання мають статус World Open, це означає:  хто завгодно може взяти участь. Перемога в таких змаганнях дає максимальну кількість очок і неймовірно підвищує рейтинг змагань, тому слабких пар тут нема. В Штутгарт їдуть найкращі!  Спортсмени змагалися в стандартній програмі (англійський вальс, танго, повільний фокстрот, віденський вальс, квікстеп) і в латиноамериканській програмі (самба, румба, ча ча ча, пасодобль і джайв).

3 цього року спортивні танці включено до олімпійських видів спорту і першим танцем став брейк данс.

У рамках змагань є особливо престижна категорія -- GRANDSLAM. Як правило, ця категорія має окремий призовий фонд і ексклюзивного спонсора. Ще треба додати, що перемога в ній дає максимальну кількість очок з усіх можливих. У цьому році спонсор- австрійська компанія SWAROVSKI.

SWAROVSKI WDSF GRANDSLAM STANDARD - 257 пар з 36 країн світу! У змаганнях взяли участь представники Китаю - 57 пар, Німеччина 44 пари, росії 39 пар, Польщі 17 пар, Італії 12 пар, Чехії и Голландії по 9 пар, України 6 пар; по 5 пар з Данії и Румунії; 4 пари з Австрії, Естонії, Литви, Швейцарії, Словаччини; 3 пар з Іспанії, Гонконгу і Норвегії; 2 пар з Австралії, Франції, Великобританії і Японії; і по 1 паре з Республіки Білорусь, Канади, Хорватії, Кіпру, Фінляндії, Угорщина, Ірландії, Ісландії, Латвії, Македонії, Молдови, Тайланду и США!

SWAROVSKI WDSF GRANDSLAM LATIN 261 пара з 39 країн світу - еліта світового танцювального спорту в цій дисципліні. Кристина Мошенська - українка, 3-разова чемпіонка світу, в парі з Marius-Andrei Balan, які танцюють за Німеччину, впевнено посіли 1 місце.

29 вересня в Ужгороді відбудеться Кубок Карпатського Єврорегіону, тому не зволікайте, а приходьте на арену маєтку «Золота Гора» насолодитися прекрасним видовищем і вболівати за закарпатських спортсменів!

Дмитро Лендьeл

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання