Закарпатці достойно виступили на чемпіонатах зі спорторієнтування

У Сумах, де відбувся національний чемпіонат з МТБО (спортивного орієнтування на велосипедах), двічі срібним призером в окремих дисциплінах став 19-річний майстер спорту з Мукачева Олександр Касьянов. На довгій дистанції він лише трьома секундами поступився на фініші 28-річному Артему Стрижаку з Києва, зате майже на дві хвилини випередив бронзового медаліста – киянина Юрія Расько. На середній дистанції лідери фінішували в тій же послідовності: першим Стрижак (28.05), другим Касьянов (28.56), третім – Сергій Петкевич з Полтави (32.46).

У Києві пройшов «біговий» чемпіонат України серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів системи освіти, на якому наш край представляли гуртківці Закарпатського центру туризму і спорту учнівської молоді та ОК ДЮСШ «Спартак». Чемпіонкою на середній дистанції серед дівчат не старших 14-років стала учениця Ужгородської ЗОШ № 4 Вероніка Гуснай, срібним та бронзовою призерами в групі спортсменів молодших 12 років стали відповідно ужгородець Максим Граб та Ніна Цепурдей з мукачівської гімназії. До десятки найсильніших у своїх вікових категоріях увійшли також мукачівці 9-річна Катерина Цепурдей (8 місце) та 18-річний Петро Мирзанич з ДЮСШ «Інваспорту» (10 місце).

24 квітня на Черкащині відбувся чемпіонат України з естафетного орієнтування. Збірна Закарпаття участі в ньому не приймала, але чемпіонське звання у складі збірної Львівської області виборов вихованець мукачівського КСО «Товариш» та Національного університету «Львівська політехніка» Сергій Бабич. Таким чином Сергій став 13-м мукачівцем-майстром спорту України зі спортивного орієнтування.

Вдало виступав цієї весни і 27-річний тренер ужгородського клубу «Максимум» Георгій Фечо: на 6 і 7 етапах Кубка України зі спринту, що проводилися відповідно у Вишгороді на Київщині та у Черкасах, він двічі фінішував з другим результатом.