Закарпатців запрошують взяти участь в екологічному конкурсі

Закарпатців запрошують взяти участь у конкурсі Green Awards Ukraine 2011. Премія Green Awards Ukraine  - перший український незалежний конкурс, в ході якого оцінюються ділові та соціальні «зелені» проекти в Україні.


Премія Green Awards Ukraine покликана визначити професіоналізм організацій і компаній в проектах з екологічно чистих технологій, охорони навколишнього середовища, демонстрації «зеленої» політики, екологічного менеджменту, ініціатив задля збереження навколишнього середовища компаній та організацій. Мета Green Awards Ukraine -  продемонструвати важливість розвитку ділових та соціальних «зелених» проектів для розвитку не тільки українського, а й міжнародного ринку якісних проектів та послуг, сприяти просуванню кращих «зелених» проектів та практик – для розвитку «зеленої» економіки в Україні та кращому позиціонуванню українських проектів на світовому ринку.
Організатори повідомляють: журі конкурсу – інтернаціональне, складається з визнаних професіоналів "зеленого" бізнесу є європейського та міжнародного рівнів, незалежних експертів від бізнесу і громадськості, а процедура оцінки і захисту проектів є прозорою. Проекти на участь приймаються до 15 листопада.
Проекти оцінюються у 15 категоріях, а саме: найкращі проекти у сфері відновлюваної енергетики, енергоефективності, в галузі водопостачання та очищення стічних вод, в сфері управління відходами, у сфері «зеленого» туризму. Визначатимуться найкращі "зелені" програма для підприємства, реклама, товар, інвестиція, технологія/ інновація, об'єкт інфраструктури. А також - найкращий проект «зеленого офісу», найкращий «зелений» об'єкт інфраструктури та найкращий «зелений» соціальний, освітній та мистецький проекти.
Детальніше про конкурс та умови подання проектів можна дізнатися на сайті http://greenawards.info. Офіційна церемонія вручення премії Green Awards Ukraine 2011 відбудеться 15 грудня в Києві.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання