Закарпатською митницею забезпечено митне оформлення понад 10 тонн медичного обладнання для боротьби з COVID-19

Працівники Закарпатської митниці оформили для вільного обігу медичне обладнання вагою понад 10 тонн, на суму звільнення майже 1 млн 650 тис грн. Здебільшого це реагенти для діагностики, шприци та інше обладнання.

Варто зазначити, що Законом України № 530 звільнено від сплати мита та ПДВ імпортерів, які ввозять в Україну лікарські засоби, медичні вироби та медичне обладнання, призначені для боротьби з COVID-19.
Крім того, 20 березня Уряд затвердив перелік лікарських засобів, медичних виробів, медичного обладнання, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), які звільняються від сплати ввізного мита та операції з ввезення яких на митну територію України звільняються від оподаткування податком на додану вартість. У цій же Постанові визначено і умови, яким мають відповідати медичні товари, щоб скористатися можливістю звільнення від сплати мита та ПДВ при імпорті, повідомили в Закарпатській митниці Держмитслужби 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання