Закарпатський онкодиспансер ефективно лікує хворих

Про це 3 лютого під час прес-конференції розповів Андрій Русин, головний лікар Закарпатського обласного онкологічного диспансеру.

За його словами, згідно нового наказу про скорочення ліжок, онкодиспансер проводив дослідження ефективності лікування.

“Можу з гордістю сказати, що наш диспансер є одним із найкращих в Україні, і за фінансово-економічними показниками у т.ч.”, - зауважив головний лікар.

Онккохворих намагаються лікувати за європейськими практиками, однак, на дороговартісні ліки коштів все ще немає. Втім, обладнання є не все, тож частину хворих доводиться відправляти у найближчі обласні центри. Але для покриття всіх хворих Закарпаття цього недостатньо.

Loading...
Зображення користувача Гість.

Мені сормно за прізвище Русин!

Зображення користувача віра.

Шановний АНДРІЮ про що ви говорите? Декілька тижнів тому мені довелось попробувати на власній шкурі вашу мясорубку.де заживо вбивають і списують на рак людей при цьому не несуть ніякоі відповідальності.ви даже не маєте малійшоі уяви як ваші підлеглі поводяться із такими важкими хворими. у мене є всі матеріали доказу я особисто іх вам принесу і покажу а ви зробите висновки.не занимайтесь болтовньою.не прикривайте іх а більше побувайте у відділеннях і поспілкуйтесь із хворими може тоді порозумієте і дасте оцінку словам які ви говорите.схаменіться! поставте себе на місце цих хворих людей.у ваших знаменитих хирургів нема помилок. хоч деколи іх помилки 100% вони дуже увіренні у собі тому що все списується на рак і вони дальше безнаказано працюють а сотні сімей обплакують смерть рідних.БОГ всім вам суддя.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання