Закарпатський народний хор запрошує на презентацію нового музичного фільму

Закарпатський народний хор запрошує на презентацію нового музичного фільму

Насиченим і продуктивним виявився початок 74-го концертного сезону Заслуженого академічного Закарпатського народного хору. За цей час колектив здійснив дві закордонні поїздки (до Польщі та Словаччини), записав у студії ряд творів, виступив на святкуванні Дня міста, етнофестивалі «Традиції без кордонів» у с.Невицькому, ярмарку «Золота осінь» в обласному центрі, Всеукраїнському фестивалі гончарства в Ужгородському скансені, взяв участь в урочистостях до 28-ї річниці Незалежності України та Дня захисника України. А соліст колективу, народний артист України Петро Матій презентував свою нову авторську програму «Від Красного поля до Майдану».

Яскравою подією в житті Закарпатського народного хору стала робота над музичним фільмом «Ой, на горі винобрання», здійснена спільно з  медійним проєктом «Аkurat Закарпаття». Наразі це відео набрало велику кількість переглядів і вже стало родзинкою у справі промоції Закарпаття та популяризації культурних традицій краю. 

Втім, неймовірно тепла і сонячна осінь надихнула на ліричну ноту ще один місцевий медіаресурс: керівництво 21 каналу запропонувало провідному колективу краю зняти відео на кілька відомих закарпатських народних пісень на Полонині Руні, використавши неповторну красу карпатської природи у пору золотої осені. Від такої привабливої пропозиції неможливо було відмовитися. Тож 27 жовтня артисти і знімальна група вирушили «підкорювати» знамениту Руну.

Це була дещо екстремальна, але весела і незабутня подорож – діставалися  критими ЗІЛами на висоту близько 1500 м над рівнем моря. Але краєвиди, які відкриваються звідти, перевершують усі сподівання. «Верховино, світку ти наш» і «Гей, на високій полонині» із солістом Петром Матієм, «Тече вода каламутна», «День, день, білий день», танці «Бубнарський» і «Волошин» – загалом знімальною групою 21 каналу було записано сім яскравих композицій із репертуару Закарпатського народного хору. І все це на тлі дивовижних панорамних краєвидів однієї з найбільших карпатських полонин.

19 листопада о 17.00 у хоровому класі Заслуженого академічного Закарпатського народного хору за участі артистів колективу (керівник – Наталія Петій-Потапчук), представників 21 каналу і запрошених гостей відбудеться презентація нового музичного фільму «Верховино, мати моя». Запрошуємо всіх, хто хоче першим побачити цю унікальну відеороботу і привітати команду, яка над нею працювала.

  Таїсія Грись, ЗАЗНХ

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання