Закарпатський Фонд держмайна поповнив бюджет на більше, ніж 78 млн. гривень

Закарпатський Фонд держмайна поповнив бюджет на більше, ніж 78 млн. гривень

З 2000 року закарпатське відділення Фонду державного майна України  поповнило державний бюджет більше, ніж на 78 млн. гривень, отриманих від приватизації та оренди державного майна в області.

15 грудня виповнилося 20 років із дня утворення регіонального відділення Фонду державного майна України в Закарпатській області.

Регіональним відділенням з метою забезпечення ефективності використання державного майна, яке не увійшло до статутних капіталів та перебуває на балансах господарських товариств, за період своєї діяльності прийнято і реалізовано 467 управлінських рішень, у  тому числі: 205 об’єктів житлового фонду та соціальної інфраструктури передано у комунальну власність територіальних громад, 106 об’єктів приватизовано, 2 об’єкти передано в оренду, 31 - в управління іншим органам центральної виконавчої влади, 25 передано на умовах договору схову, 14 об’єктів списано, по 84 прийняті інші управлінські рішення. Стосовно 106 об’єктів державної власності найоптимальніші управлінські рішення ще будуть прийматися.

Зараз Закарпатський Фонд держмайна є орендодавцем  502 договорів оренди (2 договорів оренди цілісних майнових комплексів, 498 договорів оренди нерухомого майна, 2 договорів оренди майна, що не увійшло в процесі приватизації до статутного капіталу одного господарського товариства).

Щорічні плани з надходження коштів від оренди державного майна, встановлені Фондом державного майна України, закарпатське  відділення з року в рік перевиконує, -  повідомляє Регіональне відділення ФДМУ в Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання