Закарпатські рятувальники вже не шукають чеха

Закарпатські рятувальники вже не шукають чеха

МНСники тимчасово припинили пошуки зниклого чеського туриста. Зараз його розшукують свалявські та воловецькі міліціонери.

19 січня на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС  Воловецької райдержадміністрації було прийнято рішення щодо тимчасового припинення в горах пошуково-рятувальних робіт зниклого громадянина Чеської Республіки, – повідомили у ТУ МНС у Закарпатській області.  

Натомість, через нововиявлені факти, працівникам Свалявського райвідділу міліції з обслуговування Свалявського та Воловецького районів доручили продовжити проведення оперативно-розшукових заходів.

20 січня особовим складом державної пожежно-рятувальної частини Територіального управління МНС у Закарпатській області разом з правоохоронцями обстежено 250 присадибних ділянок та житлових будинків у Воловці.

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, на Воловеччині шукають туриста, який 10 січня пішов у напрямку гори Темнатик та досі не повернувся. На Закарпаття приїхав консул Чехії, щоб ознайомитися з пошуково-рятувальним роботами, а також мати туриста, яка разом з рятувальниками взяла участь у пошуках сина. Наразі розглядаються різні версії

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання