Закарпатські рятувальники вже не шукають чеха

МНСники тимчасово припинили пошуки зниклого чеського туриста. Зараз його розшукують свалявські та воловецькі міліціонери.

19 січня на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС  Воловецької райдержадміністрації було прийнято рішення щодо тимчасового припинення в горах пошуково-рятувальних робіт зниклого громадянина Чеської Республіки, – повідомили у ТУ МНС у Закарпатській області.  

Натомість, через нововиявлені факти, працівникам Свалявського райвідділу міліції з обслуговування Свалявського та Воловецького районів доручили продовжити проведення оперативно-розшукових заходів.

20 січня особовим складом державної пожежно-рятувальної частини Територіального управління МНС у Закарпатській області разом з правоохоронцями обстежено 250 присадибних ділянок та житлових будинків у Воловці.

Як повідомляв Zaholovok.com.ua, на Воловеччині шукають туриста, який 10 січня пішов у напрямку гори Темнатик та досі не повернувся. На Закарпаття приїхав консул Чехії, щоб ознайомитися з пошуково-рятувальним роботами, а також мати туриста, яка разом з рятувальниками взяла участь у пошуках сина. Наразі розглядаються різні версії

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання