Закарпатські рятувальники тренуються. ФОТО

Закарпатські рятувальники тренуються. ФОТО

На території області проходять традиційні для весняно-літнього періоду тактико-спеціальні навчання з ліквідації надзвичайної ситуації техногенного характеру, де відпрацьовуються питання взаємодії відповідних служб під час ліквідації лісових пожеж. Про це ынформують в У ДСНС України у Закарпатській області.

Аналогічні навчання пройшли 30 травня,  на території Великоберезнянського району, в яких також взяли участь представники Великоберезнянської райдержадміністрації та поліції.

За тактичним задумом, в посушливий період відпочивальники не загасили багаття, що призвело до  загоряння сухої трави біля лісового массиву. Через посилення вітру фронт вогню перекинувся на нижній шар в лісовому масиві біля урочища Бриштанове, що знаходиться на території Великоберезнянської селищної ради. Існувала загроза розповсюдження пожежі на значну площу лісових насаджень.

По прибуттю до місця умовної пожежі, вогнеборці 2-ї державної пожежно-рятувальної частини спільно з лісівниками за допомогою ручних пожежних стволів спочатку локалізували осередок пожежі, щоб не допустити подальшого розповсюдження вогню, а згодом остаточно її ліквідували. Загалом від ДСНС у навчаннях брало участь 2 спецавтомобілі та 12 чоловік особового складу.

Подібний практичний захід сьогодні пройшов і на території сусіднього Перечинського району, де вогнеборці 1-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Перечин спільно з працівниками лісового господарства гасили умовну лісову пожежу в урочищі Синяси. Усього від ДСНС в навчаннях  брало участь  9 чоловік особового складу, 2 одиниці техніки та мотопомпа.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання