Закарпатські рятувальники повідомили про наслідки вчорашньої негоди

Закарпатські рятувальники повідомили про наслідки вчорашньої негоди

Через несприятливі погодні умови, які спостерігались на території Закарпаття (опади, сильний вітер), рятувальникам довелося допомагати населенню та відновлювати нормальні умови життя закарпатців.
Так, впродовж 5 лютого через сильні пориви вітру відбулось падіння 10 дерев. Майже у всіх випадках вони падали на автошляхи краю. Однак, у с. Загорб Великоберезнянського району дерево повалилося на господарчу споруду. На щастя, ніхто не постраждав. Усі дерева розпилені та усунено з місць їх падіння. Загалом рятувальники розкрижували 27, 5 куб. м деревини.
Також через вітер впродовж доби 5 лютого відбулось знеструмлення ряду населених пунктів на території 3 районів області (Міжгірський, Перечинський та Великоберезнянський райони). Зараз там працюють аварійні бригади енергетиків.
Також впродовж минулої доби підрозділи ДСНС області надавали допомогу водіям в буксируванні 6 транспортних засобів, які не могли самостійно рухатися гірськими перевалами Воловецького та Рахівського районів, повідомляють у ДСНС України в Закарпатській області 

Нагадаємо, Підтоплень на території області не відбулось – ДСНС

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання