Новини

Підтоплень на території області не відбулось – ДСНС

 Як і обіцяли синоптики, погодні умови на Закарпатті були дещо ускладненими та змусили людей похвилюватися. Однак все обійшлося без постраждалих і значних матеріальних втрат
Так, через значні пориви вітру було знеструмлено 7 населених пуктів на території Іршавського району. Але вже зранку електрики працювали над відновленням електропостачання і зараз частково знеструмленим залишається тільки м. Іршава.
Окрім ліній електромереж вітер повалив 3 дерева: у м. Свалява, с.Кібляри Ужгородського району та с. Загорб на Великоберезнянщині. В останньому випадку дерево впало на господарчу споруду.
Підтоплень на території області не відбулось, однак фахівці ДСНС надавали допомогу населенню - відкачували грунтові води з підвальних приміщень на території двох дворогосподарств - у с. Стрипа Ужгородського району та м. Іршава.
Також впродовж минулої доби підрозділи ДСНС області надавали допомогу водіям в буксируванні 7 транспортних засобів, які не могли самостійно рухатися перевалами Закарпаття, повідомили в У ДСНС України в Закарпатті

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.