Новини

Закарпатські регіонали у ВР голосували за «недемократичний закон»

Сьогодні, 16 січня, Верховна Рада прийняла Законм №3879 "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян", в положеннях якого, зокрема, йдеться про кримінальну відповідальність за наклеп, суттєві обмеження щодо протестувальників (заборона носити маски, шоломи), вимогу до операторів  обмежувати доступ до інтернет-сайтів, які суперечитимуть законодавству, посилення захисту суддів та працівників правоохоронних органів, більш жорсткі обмеження на проведення масових акцій, а також обмеження руху в автоколонах з більше, ніж 5 амтомобілів. Закарпатські народні депутати-члени фракції Партії регіонів у ВР голосували «за».

Про це у коментарі Zaholvook.com.ua сказав представнки Закарпатського Громадського Центру, правозахисник Володимир Феськов.

«Сподіваюсь, що Президент не підпише закон, і що дії Верховної Ради це блеф. А ще дуже шкодую, що за цей закон проголосували нардепи від Закарпаття – Мошак, Бушко, Ковач, Ланьо, Гайдош – Партія регіонів. Громада, обираючи, їх поняття не мала що ці люди від її імені будуть діяти проти неї ж», – сказав Феськов.

Це репресивна дірка, куди моде занести все, що завгодно, відносно будь-кого. Це порушення свободи на вираження і на мирне зібрання. Це свободи,  а навіть не права. Без них нічого не можливо. Ми не зможемо виходити на вулиці і казати, що ми проти.  мидежмо тільки вийти ан Від нас забирають найцінніше. Без свободи вираження і свободи на мирні зібрання нема прав», – каже Володимир Феськов.    

Щодо виходу із ситуації громадський активіст зазначає, що боятися не слід: «Зараз ми маємо апелювати до світової спільноти, аби овна обрада заходи щодо чиновників і нардепів І маємо виходити на вулиці. Всіх не посадять. Їм не вистачить місця. До того ж, вони живуть серед нас. Треба виходити і бути солідарними. Якщо будемо сидіти по кутах, то почнеться Білорусія, Росія і Казахстан».

Більше про сьогоднішні рішення ВР та їх можливі наслідки читайте у розділі «Два слова про політику»

Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.