Новини

Закарпатські регбісти зіграли з національною збірною Угорщини

26 квітня, у містечку Мандок, Угорщина на регбійному полі національної збірної Угорщини з регбі відбувся міжнародний турнір "Кубок Тиса-трофі 2017", де зустрілися команди двох країн - національна збірна Угорщини (що складалася з кращих гравців Угорщини від 12 міст - Будапешт, Веленце, Вац, Естергом, Дебрецен, Сейкешфегервар та інші) та збірна Закарпаття (у складі команд РК"Корзо" Ужгород, УжНУ- Ужгород, МДУ-Мукачево, РК "Леви"Королево).

Дві гри у різних вікових категоріях до 16 років та до 18 років, де регбісти показали чудову та захоплюючу гру мільйонів - регбі-15. Особливу подяку за розвиток регбі від імені Федерації регбі Угорщини отримав президент Федерації регбі та регбіліг Закарпаття Федір Шандор, а кращим гравцем в команді закарпатців в категорії U18 став вихованець федерації Сергій Васько.

Федерація регбі та регбіліг Закарпаття висловлює щиру подяку своїм тренерам Віктору Мельничуку (Ужгород), Анатолію Яковлєву (Виноградово) та Федору Морозу (Мукачево), ректору МДУ проф. Щербан Т.Д., Генеральному консульству Угорщини в Ужгороді в особі Ласло Віда та Федерації регбі Угорщини, в особі Кіш Антала за допомогу закарпатським регбістам.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.