Закарпатські поліцейські провели ранкові навчання перед ОДА

Більше сотні працівників ГУ НП з усієї області вдосконалили свої професійні навички. Участь в навчаннях взяли загін спеціального призначення ГУ НП області, патрульної поліції та працівники Управління поліції охорони Закарпаття. 


Поліцейські відпрацювали тактику дій у нестандартних ситуаціях. Учасників було поділено на підгрупи, у складі яких вони виконували практичні завдання. Зокрема, навчалися надавати першу медичну допомогу, освоювали навички порятунку людини від вогню, а також відпрацювали тактику дій під час затримання злочинця.

Після практичних занять учасників навчань чекало відпрацювання відповідно до оперативного плану «Хвиля». Поліцейські удосконалювали навички злагоджених дій, необхідних для успішного виконання оперативно-службових завдань в умовах ускладненої оперативної обстановки та масових заворушень, - пише Управління поліції охорони в Закарпатській області. 

- Наші завдання, як працівників поліції – завжди захищати права і свободи громадян. Ці навчання ні в якому разі не націлені на розгін якихось мирних акцій. Ми навчаємося, тому що маємо навчатися, щоб вдосконалювати свої навики, адже працівники поліції мають уміти злагоджено забезпечити громадянам громадський порядок, - наголосив Роман Ус, начальник Управління превентивної діяльності ГУ НП в Закарпатській області.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання