Закарпатські петанкісти просять підтримати їх колегу

Про це повідомила у Фейсбуці Олександра Шевченко, голова Федерації петанку України.

4 липня ввечері Аркадий Шиншинов потрапив у серйозну автомобільну аварію і зараз лежить в реанімації в Хусті. На повороті в одному із сіл відмовили гальма і машина, старенький Форд, на швидкості врізалася в забор. В Аркадія переломи обох ніг вище колін, грудини, ребер(2,3,4,5,6,7,8-е справа та 7,8,9 зліва), ознаки забою обох легенів, гідропневматоракс справа, множинний перелом кісток черепа справа.

Аркадія поки що виводять із шоку і на понеділок планують обширну операцію. За ним доглядають мама і брат, Адріан. Лікар щодня виписує ліки, їх на день треба чимало, – більше 3,5 тис грн

"Розуміємо, що першим вашим бажанням буде подзвонити/навідатися/принести їсти… але поки цього всього не можна. Треба дочекатися операції і переведення з реанімації в палату. Та й із їжі поки лише вода і крапельниці...

ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ ЗАРАЗ?

1. Коштами на лікування (№ картки ПриватБанк: 5168 7573 0655 7838, Нейметі Адріан Генадійович)

2. Словами підтримки (напишіть кілька речень на його сторінці в ФБ, – йому їх почитають зараз, або він сам це зробить через кілька днів. Підняти йому трохи настрій та додати позитивних емоцій зараз дуже важливо)

3. Поширенням посту

Вірю, що спільними зусиллями нам вдасться повернути здоров’я і радість життя відомому фотографу, блогеру, археологу, спортсмену-петанкісту і просто хорошому закарпатцю", - повідомила дівчина.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання