Закарпатські орієнтувальники вибороли два срібла на чемпіонаті України

Спортсмени з вадами слуху отримали дві срібні медалі на особистому чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, який відбувся 10-14 квітня у с. Бояни Чернівецької області.

У змаганнях взяли участь понад 60 спортсменів, які представляли 9 областей. Від Закарпатської області вперше виступали спортсмени  з ОДЮСШІ, де  у 2012 році завдяки Закарпатському центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»,  було відкрито відділення спортивного орієнтування при Ужгородській спеціалізованій  школи – інтернат І-ІІІ ступеня для глухих дітей.

Честь нашого краю відстоювали троє спортсменів: Гедзур Віталій який змагався у групі Ч-21Е, Мирзанич Петро та Юртин Софія-Дарія які змагалися в юніорському класі до 18 років.

Першого дня змагань відбулися змагання на коротких  дистанціях ( 3 км, 12 контрольних пунктів) у юніорському класі група Ч-18 срібло виборов Мирзанич Петро програвши  досвідченому киянину члену юніорської збірної команди України  хвилину 15 сек. У групі Ж-18 Юртин Софія – Дарія зайняла 7 місце, у групі Ч-21Е Гедзур Віталій 14 місце.

Другого дня змагань змагались на довгих дистанціях в групі М-18 Мирзанич Петро 11 місце, Ж-18 Юртин Софія-Дарія 6 місце, Ч-21Е Гедзур Віталій – 16 місце.

Третього дня змагались в естафетах на середніх дистанціях  де в групі Ж-18 Юртин Софія-Дарія разом з Матилишин Тетяною представниця Івано-Франківської області здобули срібло. У групі Ч-18 Мирзанич Петро разом з Ковтуном В’ячеславом представник м. Києва зайняли 4 місце програвши третім менше хвилини. В дорослому класі Ч-21Е Гедзур Віталій разом з представниками Івано-Франківської області з Коробко Романом та Ерстенюком Володимиром зайняли 5 місце.

Четвертого дня змагань  на середніх дистанціях в групі Ч-18 Мирзанич Петро зайняв 7 місце, у групі Ж-18 Юртин Софія – Дарія зайняла 4 місце.

Наступними стартами закарпатців стануть командний чемпіонат України серед здорових спортсменів який відбудеться 9 - 13 травня в с. Соколине Бахчисарайського району АР Крим.