Закарпатські нардепи просять замінити вагони поїздів «ужгородського» напрямку

Закарпатські нардепи просять замінити вагони поїздів «ужгородського» напрямку

Народний депутат Роберт Горват разом із Валерієм Лунченком та Василем Петьовкою звернулися до Прем'єр-міністра із проханням перевірити та дати належну оцінку роботі Ужгородської пасажирської вагонної дільниці, оцінити стан пасажирських вагонів та, по можливості, оновити рухомий склад, зокрема за одним із нових маршрутів - "Ужгород-Лисичанськ".

«Справа в тому, що уже через кілька тижнів, 10 грудня, розпочне роботу залізничний маршрут, котрий з'єднає Ужгород та Лисичанськ. Міста на відстані понад 1600 км нарешті будуть поєднані прямим залізничним сполученням і цей факт не може не радувати. Однак, під великим питанням залишається якість та технічний стан самих вагонів, котрі обслуговуватимуть новий маршрут. За наявною у нас із колегами інформацією, рухомий склад Ужгородської пасажирської дільниці не оновлювався з 1990 року», - зазначає Роберт Горват.

«Стан самих вагонів, у котрих пасажирам та обслуговуючому персоналу доведеться проводити по 30 годин підряд (саме стільки займатиме дорога між кінцевими станціями нового маршруту) викликає серйозні занепокоєння: починаючи із відсутності якісного високовольтного опалення та циркуляційних насосів, закінчуючи банальним станом вікон, з котрих "дме в усі боки"», - каже нардеп.

«Окрім того, у вересні наступного року у 12-ти купейних вагонів 1977-го року виготовлення просто закінчується термін експлуатації. При цьому, у філії "Пасажирська компанія" у наявності є набагато сучасніші та якісніші вагони, котрі обслуговують значно коротші маршрути, ніж запланований "Ужгород-Лисичанськ". Наразі чекаємо на офіційну відповідь із Кабміну. Сподіваюся, реакція буде швидкою та вже незабаром зможемо говорити про конкретні результати», - додає Роберт Горват. 

Loading...
Зображення користувача Гість.

какого это чмо лунченко закарпатский ????

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...