Закарпатські митники вкотре конфіскували елітні авто

Елітне авто вартістю понад 1 млн грн вже вкотре з початку цього року стає предметом порушення митних правил, незаконне переміщення якого фіксують працівники Закарпатської митниці ДФС.

В основному порушення митного законодавства, а саме частини 1 статті 483 Митного кодексу України, полягає в приховуванні від митного контролю та наданні митному органу, як підстави для переміщення транспортного засобу, документів, що містять неправдиві дані щодо номерного позначення кузова автомобіля.

Типово виглядає проходження митних формальностей потенційними порушниками митного законодавства. Вони обирають «зелений коридор» і кажуть працівникам митниці, що нічого не приховують й забороненого нічого не перевозять.

Однак митники, на підставі аналізу ризиків, і у випадку з «BMW X6», що стався на митному посту «Лужанка», і випадку з «TOYOTA LAND CRUISER 200», що був зафіксований на митному посту «Дякове» Закарпатської митниці ДФС, направляють транспортні засоби для проходження поглибленого огляду.

Потім найцікавіше: до огляду автомобілів залучається експерт, висновок якого – початкове номерне позначення кузова спиляне кустарним способом, а на його місце нанесено інше позначення.

В результаті працівники митниці, на підставі статті 511 Митного кодексу України, та за протоколами про порушення митних правил, транспортні засоби вилучають.

Громадяни користуються статтею 63 Конституції України і відмовляються пояснювати звідки в них транспортний засіб з підробленим номером кузова, а деколи зізнаються, і кажуть, що придбали авто на ринку. Тож, аби не стати жертвою шахраїв, будьте уважні до деталей, які не тільки пов’язанні із загальним станом авто, а й зі справжністю документів та наявністю непошкодженого початкового номера кузова.

Довідково: з початку року Закарпатською митницею ДФС через порушення митного законодавства вилучено 42 автомобілі вартістю понад 9,6 млн грн.
Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання