Закарпатські депутати просять Порошенка закрити сайт «Миротворець»

Депутати Закарпатської обласної ради написали звернення до Президента України Петра Порошенка, до Уряду та МЗС, у якому переймаються ставленням до угорських громадських діячів і просять закрити інтернет-сайт «Миротворець».

Про це йдеться у тексті звернення, який депутати схвалили вчора, 13 грудня, під час засідання сесії Закарпатської обласної ради.  

У зверненні, зокрема, зазначається, «інтернет-видання «Миротворець» публікує інформацію про жителів Закарпатської області, які нібито становлять загрозу Українській державі та суспільству та скоїли злочини проти основ національної безпеки, оскільки порушили законодавство шляхом отримання другого громадянства. Незважаючи на те, що Конституцією та Законом України «Про доступ до публічної інформації» заборонено публікувати особисті дані громадян без їхньої згоди, відсутня будь-яка реакція правоохоронних органів з цього приводу».

«…переконливо просимо вжити вичерпних заходів щодо припинення функціонуванняінтернет-видання «Миротворець», а також притягнути до відповідальності осіб, винних у розповсюдженні провокаційних матеріалів, спрямованих на розпалювання національної ворожнечі через засоби масової інформації та зовнішньої реклами», – йдеться у зверненні.  

 

Зображення користувача Гість.

kozlu zakarpatsjki

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання