Закарпатська поліція розшукала 17-річну зниклу дівчину аж в Одеській області

До поліцейських Хустського відділу поліції із заявою про зникнення своєї неповнолітньої доньки звернувся 59-річний батько дівчини. Чоловік повідомив, що 17 січня, близько 15.00 год його дитина вийшла з будинку в магазин і не повернулася. Телефонний зв'язок також перервався.

На пошуки студентки професійно-технічного ліцею були орієнтовані групи реагування патрульної поліції, дільничні офіцери. Протягом трьох діб, поки тривали пошуки дівчини, поліцейські розпитали знайомих і друзів втікачки, перевірили розважальні заклади, кафе, орендовані квартири та готелі у Хусті. В результаті пошуків правоохоронці вийшли на свідка, який запевнив, що бачив дівчину у потязі «Ужгород-Одеса». Саме він допоміг зорієнтувати поліцейських, де шукати зниклу ліцеїстку.

Вчора, 22 січня, поліцейські кримінального блоку Белгород-Дністровського відділу Одеської області за орієнтуванням хустських колег розшукали дівчину у їхньому місті. Як з'ясували правоохоронці, неповнолітня приїхала в гості до свого знайомого. Зараз неповнолітню поліцейські передали близьким родичам дівчини, які проживають у м.Одеса. З дівчиною та батьками поліцейські та психологи провели роз`яснювальну роботу з метою запобігання таких випадків у майбутньому, - повідомляє поліція. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання