Закарпатська облрада просить ВР призначити вибори у Міжгір’ї

Депутати облради прийняли звернення до Верховної  Ради з проханням призначити позачергові вибори Міжгірського селищного голови.

На пленарному засіданні 18  сесія облради VI скликання депутати ухвалили звернення до Верховної Ради України щодо призначення дати проведення позачергових виборів Міжгірського селищного голови.

 У документі йдеться про те, що депутати Закарпатської обласної ради VІ скликання неодноразово інформували Верховну Раду України, прокуратуру Закарпатської області про те, що посадовими особами Міжгірської селищної ради грубо порушуються вимоги Закону України «Про вибори депутатів Верховної ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

Понад три роки без селищного голови живе Міжгір’я – один із гірських районних центрів Закарпаття. У січні 2011 року колишній селищний голова Щур В. М. звернувся з особистою заявою про дострокове припинення повноважень селищного голови. Рішенням сесії Міжгірської селищної ради від 20 січня 2011 року № 31 виконання обов’язків селищного голови покладено на секретаря селищної ради Пішту М. Ф.

Із незрозумілих причин клопотання про призначення позачергових виборів керівництвом Міжгірської селищної ради у Верховну Раду України не надсилалось. Не було і відповідного реагування прокуратури Закарпатської області. 

Депутати просять призначити дату проведення позачергових виборів Міжгірського селищного голови, – повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

          

Зображення користувача Міжгірець.

А ще обовязково треба переобрати стогривньову районну раду, яка себе повністю дискридитувала в лицьови народу!!!! і непустити на перевибори жодного діючого депутата!!! адже в Міжгірї вже появилося много молодих перспективних політиків, яких треба вибирати депутатами, справжніх патріотів держави!!!

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання