Закарпатська міліція слідкуватиме за виборчими бюлетенями

Забезпечити цілодобову охорону приміщень окружних виборчих комісій, а в разі необхідності (за зверненням ЦВК) - органів ведення Державного реєстру виборців. Таке рішення 15 травня, прийняли депутати Верховної Ради України.  Zaholovok.com.ua звернувся за коментарем до УМВС в Закарпатській області, чи готова міліція цілодобого охороняти ОВК.

«Щодо виборів, у міліції розробили план дій, яким передбачена як охорона виборчих дільниць з моменту потрапляння туди бюлетенів, так і всіх виборчих комісій, - каже Олег Подебрій, прес-секретар УМВС в Закарпатській області. - Підрозділи УМВС за наказом начальника закарпатської міліції на весь період виборів, тобто до завершення виборчих перегонів, працює в посиленому режимі несення служби».

За словами Олега Подебрія, у день виборів будуть мобілізовані всі сили міліції , запрошені громадські формування, які готові допомогти правоохоронцям у тому, аби волевиявлення народу пройшло згідно із законодавством та спокійно. «Ми сподіваємося, що закарпатці вкотре доведуть свою європейськість і толерантність. Вибори повинні пройти без якихось проблем, - резюмував прес-секретар.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання