Закарпатець знайшов на березі річки мінометну міну

О 17:00 26 вересня групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення було знищено мінометну міну калібром 82 мм, яку було виявлено сьогодні ж у с. Сімер Перечинського району. Знайшов цю небезпечну знахідку місцевий мешканець, який відпочиваючи біля річки, спустився до води помити руки та побачив на березі боеприпас. Чоловік чіпати його не став, а позначивши місце,  зателефонував до Служби порятунку за номером «101». Далі «вибухонебезпечною» справою зайнялись піротехніки ДСНС, інформують у відомстві.

З огляду на те, що осінь – це пора, коли населення проводить інтенсивні земляні роботи, а значить вірогідність натрапити на небезпечні відлуння минулих воєн дуже велика, Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до людей та організацій, які здійснюють земляні роботи, бути дуже обережними. Буває й таке, що, у пошуках розваг, ВНП знаходять діти,  що вкрай небезпечно,  адже дитяча допитливість часто-густо не знає меж,  а наслідки її можуть стати непередбачуваними.

У разі виявлення чогось подібного, треба негайно повідомляти про це органи влади, поліцію або в оперативно-рятувальну службу за телефоном «101».

Треба пам’ятати, що до підозрілих предметів не можна навіть торкатися – це дуже небезпечно. Передусім потрібно обгородити місцезнаходження ВНП й нікого до нього не допускати. Для цього за допомогою місцевих жителів організувати чергування до прибуття представників органів влади.

Небезпечні знахідки вилучаються та знищуються підриванням на місцях або в спеціально відведених місцях лише відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання