Забезпечення програми підтримки в'язниці в Ужгороді становить 500 тис грн

На черговому засіданні виконкому Ужгородської міської ради сьогодні погодили Програму підтримки Державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№9)» з подальшим внесенням на розгляд сесії міської ради.

Програма спрямована на надання матеріально-технічної допомоги Закарпатській установі виконання покарань №9, яка перебуває у сфері управління Державної кримінально-виконавчої служби України та функціонує з метою утримання ув’язнених та засуджених (зокрема до довічного позбавлення волі), їх ресоціалізацію.

Метою Програми є забезпечення належними матеріально-побутовими умовами осіб, узятих під варту та засуджених; проведення поточних ремонтних робіт в камерних приміщеннях, де утримуються жінки та неповнолітні, а також особи, засуджені до довічного позбавлення волі; забезпечення енергоефективності камерних приміщень; приведення умов тримання ув’язнених та засуджених відповідно до європейських пенітенціарних правил.
Основними завданнями Програми є вирішення проблемних питань матеріально-технічного забезпечення, придбання сантехнічного обладнання, енергозберігаючих вікон; проведення поточного ремонту в камерних приміщеннях тощо.

Ресурсне забезпечення Програми підтримки Державної установи «Закарпатська установа виконання покарань (№ 9)» на 2019 рік із міського бюджету становить 500 тис грн.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання