Новини

Заакарпатські покупці зможуть захистити свої права завдяки книзі

Мирослав Домище, генерал-майор Директор Департаменту захисту прав споживачів МСП «POLICE 911» розповів про видання книжки “Самозахист споживача.


Його вирішили символічно презентувати у день захисту споживачів.

“Ми накінець добилися видання порадника. Матеріали на нього збиралися 6 років підряд. Громадяни майже цілої України фактично знайомі з ними, бо матеріали періодично друкувалися у різних газетах. Але ми вирішили їх об'єднати, бо люди бігали з вирізками газет по ГО і просили захисту. Але вирізки губляться, забуваються, а книга є більш корисною. Вона важлива і тим, що дає поради перед покупкою товару. Таким чином люди можуть дізнатися, як купити товар, аби згодом мати право його повернути”, - розповідає Мирослав Домище.

Близько 100 примірників люди вже придбали, надійшли і перші добрі відгуки.

“Споживач має себе, в першу чергу, сам захистити, тому і назва така “Самозахист споживача”, - пояснив автор книги.

За нелегку працю йому вручили Почену грамоту Закарпатської ОДА. Таку ж отримав і  Василь Мойш, голова правління ГО «Закарпатське об’єднання захисту прав споживачів» та Іван Ключевський, директор ТВД «Патент».

Останній розповів, що як тільки Мирослав Домище приніс так званий, рукопис книги на флешці, зустрів таку пропозиції з радістю. Сам перечитав написане і вирішав, що видання має право побачити світ.

“Тому що в Україні зараз невизначений по тривалості період скрути. Новий уряд, будутл прийняті нові закони, тож будемо затягувати паски. А підприємці часто стараються через недобросовісну рекламу та інші засоби впливу продати нам неякісний товар. А такий довідник стане допомогою кожному споживачеві”, - розповів Іван Ключевський.

Тут на доступній формі викладено права споживача.

У першому розділі йдеться про те, як правильно купити товар і перевірити його. А у другому розділі можна знайти посилання на той чи інший законодавчий акт і захистити свої права перед продавцем, повернути, замінити товар, або повернути кошти. Саме ГО «Закарпатське об’єднання захисту прав споживачів» допомогло написати другий розділ книги, де виписано ті правила, які необхідні споживачу.

Тираж невеликий — всього 1000 накладів, але він вже є у всіх книжкових крамницях Ужгорода і області.

Автор: Yaryna
Новини інших ЗМІ
Comments
Гість

Краще сайт зробити де будуть всі магазини Закарпаття і фірми які надають послуги. Там також допомоги фахівців та різні видання.Ну і дошка ганьби.

чт, 11/12/2014 - 13:53
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.