За продаж психотропних речовин мукачівця засудили до 6 років тюрми

За незаконне придбання, зберігання та збут психотропних речовин мукачівця засуджено до 6 років позбавлення волі – прокуратура оскаржує через м’якість покарання.

Вироком Мукачівського міськрайонного суду місцевого мешканця визнано винним у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті психотропних речовин, вчиненому повторно в місцях масового перебування громадян (ч.2 ст. 307 КК України).

Як повідомив прокурор міста Мукачева Віктор Данканич, у судовому засіданні державним обвинувачем надано беззаперечні докази  та доведено, що у січні поточного року обвинувачений умисно, з корисливих мотивів двічі незаконно збув психотропну речовину – метамфетамін.

Відтак, прокурор просив призначити покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Проте, суд визнав обвинуваченого винним у інкримінованому злочині та засудив його до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокуратура міста Мукачева, не погоджуючись із таким вироком суду підготувала апеляційну скаргу у зв’язку з м’якістю призначеного покарання, - повідомляє Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання